Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

UAD Pluginek EDM (Trance) zenéhez


nightray

Kérdés

Kedves Fórumozok!

 

Arra lennék kiváncsi, hogy akik EDM (főleg trance) zenékkel foglalkoznak, milyen UAD plugineket használtok?

Én, most főleg arra lennék kiváncs, hogy trance lead-ekre, Ti mit használtok?

Van jópár EQ-m  (1081, Cambridge, Pultec, 88RS), szerintetek ezek megfelelők?

Sok fórumba azt olvastam, hogy erre a célra Harrison-t használnak...

Szóval kiváncsi lennék a véleményetekre, főleg EQ terén:)

 

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Hello!

 

Én nem UAD pluginben de amikről tudok az 1073 over-be küldve szándékosan hogy torzítson mert azt jól tudja Pultec sávozgatásra de főként csak freki vagdosás mert az ugye azt tud szépen, és a mindenes pedig a Massive Passive. Amin még szerintem jó bár elég erősen színez / jó mondjuk melyik analog nem/ az Avalon csöves eq-k. Ez mind a karaktere miatt jó de ízlés dolga, ha külön mastereltetni viszed akkor ott általában úgyis belenyúlnak valamennyire hogy még dögösebb legyen. Ezek amikkel rendelkezel bőven jók lesznek. A szinti hangja a programozásán dől el nem az eq-n. Én sokszor csak átzavarom a színezés miatt de talán ez csak az én hülyeségem. Tipikus életmentő highpass/lowpass feladatokra pl mindenki transzparens plugineket használ nem feltétlenül UAD az igazából az analog cuccok helyett jó.

Link to comment
Share on other sites

Cell Studio: Köszönöm!

 

Én is láttam ilyet, hogy pl. Kick direkt torzitásba van engedve, főleg a régi "7 Skies" videóiban.

Pultec EQ,teljesen jó, nagyon gondolkodom rajta, hogy megveszem ezt a legújabb Pultec csomagot...

 

Többi trance-s, milyen UAD plugineket használ a zenéiben?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...