Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

UAD 2 probléma


fulton

Kérdés

Sziasztok

 

Vásároltam egy UAD 2 SOLO kártyát, azonban szembesültem néhány "dologgal":

FL Studio 9-ben például ráteszek pár plugint egy sávra majd elindítom a lejátszást, és e közben belekattintok egy másik helyre a zenében, nem ugrik rögtön oda hanem belassul az egész progi és vagy 10-15 másodperc elteltével indul csak el a zene. Baromi idegesítő.

Zene kiküldésekor pedig elcsúszva küldi ki azt a sávot amin UAD plugin volt. (nem kicsit)..hiába kapcsolgatom a plugin késleltetés korrekciót semmi....

 

Cubase 5 pedig nem is látja a plugineket:)...igen kijelöltem neki a patch útvonalnál a pluginek helyét.

Tudnátok segíteni?

Köszönöm !!

 

A gépen Win 7 64 bit fut.

Az UAD szoftver a legfrissebb 7.1 64 bites.

A Cubase 5.1 32 bit-es

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Sziasztok

 

Vásároltam egy UAD 2 SOLO kártyát, azonban szembesültem néhány "dologgal":

FL Studio 9-ben például ráteszek pár plugint egy sávra majd elindítom a lejátszást, és e közben belekattintok egy másik helyre a zenében, nem ugrik rögtön oda hanem belassul az egész progi és vagy 10-15 másodperc elteltével indul csak el a zene. Baromi idegesítő.

Zene kiküldésekor pedig elcsúszva küldi ki azt a sávot amin UAD plugin volt. (nem kicsit)..hiába kapcsolgatom a plugin késleltetés korrekciót semmi....

 

Cubase 5 pedig nem is látja a plugineket:)...igen kijelöltem neki a patch útvonalnál a pluginek helyét.

Tudnátok segíteni?

Köszönöm !!

 

A gépen Win 7 64 bit fut.

Az UAD szoftver a legfrissebb 7.1 64 bites.

A Cubase 5.1 32 bit-es

Elírtam: UAD 7.2.0 08-05-2013 szoftwaver van fent.

Link to comment
Share on other sites

Az FL nem egy túl komoly történet. Keverni komolyabb szoftverekben érdemes.

Az UAD továbbra is megy 32 bites host alatt., csak 32 bites oprendszer alatt nem.

Tehát 64 bites oprendszer alatt feltelepül  a 32-ses Program Files mappába is

és a 64 bitesbe is. Ha 32 bites Cubase van, akkor a 32 bitese plugineket oilvassa be,

ha pedig 64 bites a host, akkor a 64 biteseket.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...