Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Focusrite Scarlett 6i6


T0mi11

Kérdés

Sziasztok. Új vagyok itt, akarom mondani nagyon régi. Csak újra regisztráltam. Úgy 10 éve Bátya néven voltam fent még a régi fórumon. Vettem most egy 6i6 kártyát, és az zavar, hogy a felvevő szoftverekben csak a "vonalbemenet"-et lehet beállítani rögzítendő csatornaként. Holott én tetszőleges csatornát szeretnék kiválasztani, de egyelőre legalább, hogy tudjak felvenni gépről, Akár winamp, akár youtube, bármi, amit a gépen játszok le. Már az "1800-as években" is volt olyan opció, hogy "minden felvétele", most pedig 2013-ban csak ezt a "vonalbemenetet" tudom kijelölni, pedig már több órát tököltem vele. E-muhoz vagyok szokva, az átkos patchmix-en mindent ki tudtam jelölni, amit csak akartam. Sound Forge-val és AVS Audio Recorderrel próbáltam.

Minden segítséget előre is köszönök.

Link to comment
Share on other sites

  • Válaszok 52
  • Created
  • Last Reply

Recommended Posts

Erről a cikkről mi a véleményetek? Eléggé lehúzza a Scarlettet. Valamit elronthatott felvételnél?

http://varadibass.com/?p=299

 

Ilyen hangkártyát akartam venni, de most elbizonytalanodtam.

 

Sajnos az értékeléshez érdemben nem tudok hozzászólni, mindössze egyetlen momentum: az ebben a kategóriában forgalmazott, különösen a gitárosoknak szánt hangkártyákon gyakran nincsen MIDI csatlakozás. Ha végiggondoljuk, minek is ? Persze hasznos is lehet, ilyenkor ez vásárlási szempont. A többi érvvel szemben ez nem minőségi jellemző.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...