Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne ,hogy egy Yamaha Audiogram 3 és egy Audio Technika AT2020 jó párosítás lenne e?Ha valakinek van tapasztalata vagy ért hozzá kérem írjon köszönöm.

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Először is köszönöm a választ :) de arra gondoltam h írtak különböző fórumokba olyat h van akinek fantomtápos interface-e volt és késéssel halkan vette fel csak a hangot és akármit állított rajta halk volt és nem nagyon találtam erről a 2 eszközről olyan véleményt h mennek e egymáshoz .Elnézést a furcsa fogalmazásért de nem vagyok benne még túl jártas :D

Hozzászólás megosztása

• 0

A kondi mikrofonokhoz kell tápfeszültség. A gagyiknál elemmel, a többinél fantom táppal oldják meg.

Az Audiogram mikrofon bemenete tud fantom tápot biztosítani az AT2020-nak, tehát működőképes konfiguráció.

Az a kérdés, hogy milyen számítógéped van, mert MAC alatt nem megy ez a hangkártya.

A támogatott operációs rendszerek: Windows Vista / Windows XP Professional / XP Home Edition.

Nem hiszem, hogy a jelszinttel probléma lenne, mert az szabványos.

Ha biztosra akrasz menni, akkor vegyél valami népszerűbb hangkártyát. Ezen az oldalon sokat olvashatsz róluk.

A legbiztosabb megoldás az Apogee termékei között található, viszont csak Mac-al használhatók. 

Elég nagy a választék: http://www.hitspace.hu/szamitogepes-zenekeszites/hangkartya/where/p/3

Hozzászólás megosztása

• 0

Wheel: "Nem tudom milyen rendszered van, de ajánlok egy csak Mac-es qrva drága kártyát a 20 ezres helyett..."  :phew:

Hozzászólás megosztása

• 0

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne ,hogy egy Yamaha Audiogram 3 és egy Audio Technika AT2020 jó párosítás lenne e?Ha valakinek van tapasztalata vagy ért hozzá kérem írjon köszönöm.

Ha hangkártyára picivel többet tudsz szánni, akkor itt a Focusrite Scarlett 2i2 sok jó kommentet kapott, talán próbálkozz azzal.

Hozzászólás megosztása

• 0

Wheel: "Nem tudom milyen rendszered van, de ajánlok egy csak Mac-es qrva drága kártyát a 20 ezres helyett..."  :phew:

Nézd meg jobban, mit linkeltem! 

Hozzászólás megosztása