Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase 7 telepítése


Brix

Kérdés

Sziasztok!
Azért írok ide ,hogy nem e tudná valaki le írni nekem, hogy honnan tudnám letölteni a cubase programot? Meg hogyan tudnám telepíteni? Sajnos nincs ennyi pénzem megvenni szerintem nem én vagyok az egyetlen, nem szeretném látni az oltásokat meg így meg úgy mért nem veszem meg. Szóval egy kis segítséget szeretnék kérni! További szép napot! Köszönöm előre a segítségeket! Brigitta

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Brigitta,

"sajnos" (?) itt erre a kérdésre nem fogsz választ kapni.

Viszont sok egyéb lehetőség van, ami (átmeneti?) megoldás lehet számodra:

- veszel egy viszonylag olcsó hangkártyát, amihez adnak Cubase LE7-est, erről 50 EURO-ért upgrade-elhetsz Cubase Elements 7-re

- megveszed a Keys Extrát ( http://www.ppvmedien.de/Recording/Sonderhefte/KEYS-extra-1-2014-CUBASE-LE-7-Vollversion::15908.html) , amihez jár egy Cubase LE 7, és erről 40 EURO-ért upgrade-elhetsz Cubase Elements 7-re

- kicsit túrod a netet, és rátalálsz arra, hogyan tudsz ingyen Cubase LE6/AI6-oshoz jutni (sajnos, 7-eshez nem...)

Link to comment
Share on other sites

előbb utóbb fel lesz ütve, szerintem a 7-es, a pro tools-t is feltörték... sok idő után, meg sok-sok más egyéb szoftvert is

De akkor a 6-os miért nincs? Pro-toolsal nem kínlódtak ennyit legjobb tudomásom szerint. Minden aktuális verziója törve van, ha jól tudom, ehhez képest a Cubase az 5-nél megállt.

Link to comment
Share on other sites

pro tools 9 nem volt torve, de nem bánnám ha törnék valamelyik Cubase-t a kettő közül, persze, csak ha fullosan jól fog müködni, de igazából az 5-el sincsenek nagy problémák, és mindent meg lehet vele csinálni, inkább kiváncsiságból érdekelne..... (de ha fel is lenne törve, nem használnám, mert nem használok egyetlen tört, vagy illegális szoftvert sem, az csúnya dolog...... :D xixi)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...