Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Waldorf Pulse 2 vs. Novation Bass Station 2


aries.itsme

Kérdés

Sziasztok,

 

szeretnek egy analog szintit venni, a fenti ketto jott szoba. Megneztem szinte minden elerheto youtube videot a szintikrol, de nemtudok donteni. Egy Moog Slim Phatty mellett uzemelne. Van tapasztalotok a kettovel, esetleg van otlet, hogy a Slim Phatty melle mi illene a legjobban ebben az arkategoriaban?

 

Koszi, Udv.

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

Hello,

 

igen, nehez. SP -tol eltero szintit keresek es a Pulse2 hangja ugy tunt, megfelelne. Hallottam h OS hibas sajnos. A BS2 -tol csak azert tratok kicsit, mert olyan erzesem van, hogy nagyon hasonlitana a SP -re es igazabol nemsok hasznat vennem. Bar ezt nemtudom, ezert a kerdes a forumban :) Egyebkent tetszett a BS2 nagyon ami a felepiteset illeti.

 

Udv, S.

Legszívesebben mindkettőt begyűjteném. :-) Szerintem elég eltérő mindegyik a SP-től. Én nagyon vártam a Pulse 2-t. És kell is majd, de pénz kéne még hozzá, de egyenlőre aggaszt az OS. A BS2 hangja pedig lenyűgöz. Nézd át a speifikációujukat és gondold át, hogy a hangon kívül mi kellhet neked. 

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Nekem a SP mellett egy régi Pulse+ dübörög. Kiválóan kiegészítik egymást, csodálatos párosítás. Feltételezem, a Pulse2 is remek párja lehetne. De a BS2 engem már jobban érdekelne. Állítólag a Pulse2 még OS hibás (lefagy, amit elvileg majd javítanak). A két hangszer teljesen más, a szolgáltatásai is eltérőek. Nehéz megmondani, hogy neked mi kellene igazán.

Hello,

 

igen, nehez. SP -tol eltero szintit keresek es a Pulse2 hangja ugy tunt, megfelelne. Hallottam h OS hibas sajnos. A BS2 -tol csak azert tratok kicsit, mert olyan erzesem van, hogy nagyon hasonlitana a SP -re es igazabol nemsok hasznat vennem. Bar ezt nemtudom, ezert a kerdes a forumban :) Egyebkent tetszett a BS2 nagyon ami a felepiteset illeti.

 

Udv, S.

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Nekem a SP mellett egy régi Pulse+ dübörög. Kiválóan kiegészítik egymást, csodálatos párosítás. Feltételezem, a Pulse2 is remek párja lehetne. De a BS2 engem már jobban érdekelne. Állítólag a Pulse2 még OS hibás (lefagy, amit elvileg majd javítanak). A két hangszer teljesen más, a szolgáltatásai is eltérőek. Nehéz megmondani, hogy neked mi kellene igazán.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...