Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Ilyen esetben oda az ISA minősége?


fulton

Kérdés

Gondolkodom egy külső leveler beszerzésén, mégpedig egy SA TLA-50-en. Namost a felvételi lánc sorba lenne kötve. Mikrofon be ISA- onnan be TLA onnan be interfészbe.

A kérdésem az, ilyen esetben buktam azt a fajta minőséget, amit az isa ad? (logika szerint) (vagy nem teljesen? )

Gondolok itt az EQ-ra való viselkedésre, ami most kellemesen "krémes" erősebb tekerésnél is, és hasonló..

Sajnos nincs tapasztalatom e téren. Én a levelert még az A/D előtt szeretném használni, tehát már a felvett sávon rajta lenne. Ezért kérdem. Valakinek esetleg tapasztalata TLA és ISA párosról?

Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Én uad 4-710d-vel használom a tla 50-et. Nagyon szeretem. Sokkal jobb eredményt lehet vele elérni, mint simán csak egy uad la2a pluginnel rögzítés után. Van egy kis soundja de nekem tetszik (csöves), amúgy sztem nem ront a minőségen, legalább is 710-isa kategóriájú preampok szintjén nem, feljebb nincs tapasztalatom. A 710 ben van insert lehetőség - így van bekötve a tla50,- azt nem tudom, hogy ez a minőséggel kapcsolatban jelent e valamiféle előnyt a síma soros bekötéssel szemben.

Link to comment
Share on other sites

Én uad 4-710d-vel használom a tla 50-et. Nagyon szeretem. Sokkal jobb eredményt lehet vele elérni, mint simán csak egy uad la2a pluginnel rögzítés után. Van egy kis soundja de nekem tetszik (csöves), amúgy sztem nem ront a minőségen, legalább is 710-isa kategóriájú preampok szintjén nem, feljebb nincs tapasztalatom. A 710 ben van insert lehetőség - így van bekötve a tla50,- azt nem tudom, hogy ez a minőséggel kapcsolatban jelent e valamiféle előnyt a síma soros bekötéssel szemben.

Ha jól tudom nem jelent minőségbeli különbséget az insert VS. soros összekötés.Én Silktől kérdeztem ezt meg ISA ONE-al kapcsolatban, ő azt mondta teljesen mindegy. Elméletben minden ilyen outboard impedanciája közel vagy teljesen azonos. De ha kipróbálod így is, úgy is azonnal rájössz, hogy van-e hallható különbség :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...