Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Miért csinálja ezt a fl studio sequencere?


wendelmar

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Nos, nem bemondásra mondtam.

 

Attól, hogy wine-n használom és nem windowson, még nem biztos hogy warezolt.

Amúgy ez egy bug benne, kiléptem és újra beléptem, működött.

 

A kép bal felső sarkában simán látszik a "UNION" felirat, ami egy ismert warez verzió esetén, a Team UNION crackelésében jelenik meg. Így bukott le a crackelt Sylenth-el Avicii a Future Music videóban, és Steve Aoki is, és még sokan mások. A jelen esetben UNION-ként megjelent felirat a tulajdonos nevét jelenti, vagyis akinek a nevén a Registryben/bármi másban szerepel a program.

Persze védekezhetnél azzal, hogy az egy file kiterjesztés, csak nem állja meg a helyét. Ugyanis, akkor a program kiírja a kiterjesztést is.

 

Nekem jogtiszta az FL-em, már több, mint 10 éve. Nem lebuktatni akartalak, de figyelj jobban oda.

 

2: Nem bug. Hanem újraindításnál mindig a default "Line" opcióra ugrik vissza a Snap.

 

T

Link to comment
Share on other sites

 

 

Érdekes.

Véleményem, hogy ha egy profi ember warezt használ, akkor járjanak el vele a legszigorúbban, viszont ha egy amator teszi ugyanezt, az nem elítelendo, pláne, ha egy szegényebb kornyezetben élorol van szó. (Nem olyanról, ahol pl. a célkozonség él, lásd nyugati államok.)

Szubjektíve.

A "sztárok" lebukásának van komoly társadalmi párhuzama, amire most nem térnék ki. A lényeg, hogy nagyon gáz.  :D

 

Nem ítélek én el senkit, és semmit, mert én is ebből a helyzetből indultam évekkel ezelőtt. De egy profi fórumon kivédhető bakit igenis az emberek tanuljanak meg kivédeni. Profi felhasználók szóhasználatával (arra való törekvéssel) nyomul a kolléga ezer témában, akkor a minimum lenne, hogy a DAW-ját is ismerje legalább annyira, hogy hol látszik rajta, hogy másolt, vagy nem. Simán kivédhető a baki.

Sem pénz, sem más olyan dolog nem szükséges hozzá, ami nehézzé tenné.

 

Másrészt: úgy gondolom, hogy sehol sem esik a "nem elítélendő" kategóriába a warez (ismétlem, én is abból indultam), nem is volt ez a mérce (itt biztosan nem) sehol, de kerülni kéne ennek a nyilvános bemutatását.

 

T

Link to comment
Share on other sites

Nos, nem bemondásra mondtam.

 

 

A kép bal felső sarkában simán látszik a "UNION" felirat, ami egy ismert warez verzió esetén, a Team UNION crackelésében jelenik meg. Így bukott le a crackelt Sylenth-el Avicii a Future Music videóban, és Steve Aoki is, és még sokan mások. A jelen esetben UNION-ként megjelent felirat a tulajdonos nevét jelenti, vagyis akinek a nevén a Registryben/bármi másban szerepel a program.

Persze védekezhetnél azzal, hogy az egy file kiterjesztés, csak nem állja meg a helyét. Ugyanis, akkor a program kiírja a kiterjesztést is.

 

Nekem jogtiszta az FL-em, már több, mint 10 éve. Nem lebuktatni akartalak, de figyelj jobban oda.

 

2: Nem bug. Hanem újraindításnál mindig a default "Line" opcióra ugrik vissza a Snap.

 

T

Érdekes.

Véleményem, hogy ha egy profi ember warezt használ, akkor járjanak el vele a legszigorúbban, viszont ha egy amator teszi ugyanezt, az nem elítelendo, pláne, ha egy szegényebb kornyezetben élorol van szó. (Nem olyanról, ahol pl. a célkozonség él, lásd nyugati államok.)

Szubjektíve.

A "sztárok" lebukásának van komoly társadalmi párhuzama, amire most nem térnék ki. A lényeg, hogy nagyon gáz. :D

Link to comment
Share on other sites

Nos, nem bemondásra mondtam.

 

 

A kép bal felső sarkában simán látszik a "UNION" felirat, ami egy ismert warez verzió esetén, a Team UNION crackelésében jelenik meg. Így bukott le a crackelt Sylenth-el Avicii a Future Music videóban, és Steve Aoki is, és még sokan mások. A jelen esetben UNION-ként megjelent felirat a tulajdonos nevét jelenti, vagyis akinek a nevén a Registryben/bármi másban szerepel a program.

Persze védekezhetnél azzal, hogy az egy file kiterjesztés, csak nem állja meg a helyét. Ugyanis, akkor a program kiírja a kiterjesztést is.

 

Nekem jogtiszta az FL-em, már több, mint 10 éve. Nem lebuktatni akartalak, de figyelj jobban oda.

 

2: Nem bug. Hanem újraindításnál mindig a default "Line" opcióra ugrik vissza a Snap.

 

T

Nem lehet átírni amúgy? :) Okés odafigyelek.

Link to comment
Share on other sites

Ez egyébként egy totál alap dolog. Ez nem probléma, hanem feature.

 

Plusz: nem egészen bölcs dolog warezolt FL-t reklámozni...

Attól, hogy wine-n használom és nem windowson, még nem biztos hogy warezolt.

Amúgy ez egy bug benne, kiléptem és újra beléptem, működött.

Link to comment
Share on other sites

"None"-ra van állítva a snap, vagy kisebb léptékre van állítva, nem line, vagy cell-re.

Nos ezért engedi a kettő közzép is tenni, Tedd Cell-re. Akkor nem fogja. Illetve a playlist ablakra nagyits rá.. ás úgy rakosgasd le a lopokat. "PageUp"  gomb. Megjegyzem ezt lopoknál érdemes használni, de pl ének sáv behuzásánál már át kell állítani None-ra, és sokkal jobban helyezheted révén hogy bárhova húzhatod a sávot.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...