Jump to content
Ménemszól.hu

Jedi képzö: Padawan (full kezdö) tanfolyam


silk

Recommended Posts

Bobby Owinsky nagyon erős, és a Lynda.com kitűnő minőségű E-Learning platform, gyakran használom én is. Mivel én gyakran olvasok külföldi tananyagot, van összehasonlítási alapom, ami pedig az, hogy közérthetőbben, egyedibben, és szórakoztatóbban még nem láttam ezeket a témákat prezentálva (egy percig se fogsz unatkozni). Plusz ugye Silk tanfolyamain a gyakorlattal is találkozni. Mindkettőt javaslom az érdeklődőknek!

 

(Egyben valószínűleg hanyagolnám a többi elérhető hazai matériát, sajnos :( )

Link to comment
Share on other sites

Megyek, de holnap én leszek abban a helyzetben, hogy hamarabb le kell lépjek. Ez van, majd magvasakat (mag-vasakat) kérdezünk, Te pedig tömören, velősen válaszolsz, mint eddig!

Már nagyon várom, hogy mit is kezdjünk a jellel, amit az előző tanfolyamon sikeresen eljuttattunk a DAW-ba!

Még azt akartam kérdezni, hogy azok a szűz lányok jók lesznek, amiket múlt héten hoztunk, vagy csere? :zoro:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

És így utólag is szeretném megköszönni Silk mesternek a sok infót, amit igyekezett a fejünkbe zsúfolni ilyen rövid idő alatt!

Aki nem volt annak nagyon ajánlom, hogy halgassa végig ha lesz következő alkalom!

Remélem lesz recording tanfolyam is, mert most az a következő ami nagyon érdekelne.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...