Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

iPad Nord Beat 2


Koródi Csaba

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Igen, bármilyen eszközhöz használható, sima egyszerű midi üzenetekkel kommunikál. Akár még "zongoráztatni" is lehet :D

Az az egyetlen "elvárás", hogy (amennyiben "értelmes dobot szeretnél") GM-mappinget használj, mert ő azt használ.

 

Én kipróbáltam a PC361-es Kurzweillel, és nagyon jó volt! (Csak ugye a Kurzweilen is be kellett állítani, hogy GM-mapping legyen, ne a Kurzweil sajátja.)

Link to comment
Share on other sites

Igen, bármilyen eszközhöz használható, sima egyszerű midi üzenetekkel kommunikál. Akár még "zongoráztatni" is lehet :D

Az az egyetlen "elvárás", hogy (amennyiben "értelmes dobot szeretnél") GM-mappinget használj, mert ő azt használ.

 

Én kipróbáltam a PC361-es Kurzweillel, és nagyon jó volt! (Csak ugye a Kurzweilen is be kellett állítani, hogy GM-mapping legyen, ne a Kurzweil sajátja.)

 

Hát, ez fantörpikus. Azthiszem akkor fog találkozni a PC3LE6-al, de a Korg MicroSamplerrel is :D

Link to comment
Share on other sites

 

Én kipróbáltam a PC361-es Kurzweillel, és nagyon jó volt! (Csak ugye a Kurzweilen is be kellett állítani, hogy GM-mapping legyen, ne a Kurzweil sajátja.)

 

Király, köszi, lehúztam a hétvégén! :)

 

Update: Nem csak GM map-al megy... mindegyik sávnak ki lehet választani a hangmagasságát, így tetszőlegesen MAP-olni.

Ez egy Samplerhez nagyon hasznos.

Link to comment
Share on other sites

Probaltam osszeloni iPAD -en abletonnal, egyelore sikertelenul. Ezt evttem alapul: http://www.tobias-erichsen.de/software/rtpmidi/rtpmidi-tutorial.html

 

Ezutan abletonban a MIDI beallitasoknal tokjol latom az un. session -t, amihez ebben a programocskaban az iPAD van hozzarendelve. Csak eppen nemtudok MIDI -t map-olni es nem erzekeli, hogy menne MIDI jel a DAW -ba..

 

Valaki kinlodott mar MIDI over WLAN -al?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...