Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Stúdiómonitor hangfal a félmillás határ körül


saintpo

Kérdés

Szeretnék feldobni egy kérdést. Kíváncsi vagyok a többség véleményére.
Ki milyen monitor hangfalat ajánlana, használna, használ, vagy milyen hangfalra esküszik a kb. 500-600e/pár árkategóriában?
Aki szívesen kifejtené annál a miértekre is kíváncsi vagyok.

- Genelec 8040
- Dynaudio BM6A
- Dynaudio BM6A mk2
- Focal CMS65
- Focal Solo 6 Be
- Neumann KH 120A
- Mackie HR824 mkII
- Más?

Olyan választ és tanácsot nem szeretnék, hogy hallgassam meg őket és úgy döntsek. :)
A nagy hangfalcsekkolás megtörtént azokkal a hangfalakkal amikre volt lehetőség. 
A mérlegelés közepette szeretnék egy kis sugallatot mindenkitől. Köszi!
Link to comment
Share on other sites

  • Válaszok 121
  • Created
  • Last Reply

Recommended Posts

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, a sok hozzászólást és véleményt.
 
A Genelec mellett döntöttem. 
 
Az a helyzet, hogy ez a választás, döntés már akkor bennem volt amikor még meg sem kérdeztem itt a fórumon. A Dynaudio BM6A mk1 amolyan plátói szerelmem volt, sosem hallottam, szerintem meg is marad ezen a szinten. A Genelec 8040-es pedig az a szerelem amit hallottam is. Ledöbbentem 1,5-2 éve is amikor hallottam, meg most is amikor csekkoltam a hangfalakat. Mondjuk akkor még 8030 volt tervbe. Most már 8040. Vagy még egy kicsit gyűjtök és 8050.
 
Már csak ez a kérdés, hogy vajon kettő közül melyik?
 
Nekem személy szerint valóban kell a SUB a Drum&Bass-es zenéimhez (emellett nagyon sokat hallgatok jazz-t is, mert imádom) és akkor 8040 + 7060 később? Vagy simán elég a 8050? 
 
Silk: szerinted elég a 40-es ha később lesz egy SUB (persze ha valóban kell). 
Katona Tamás: szerinted pedig kell az a 8" (ez SUB-bal megoldva is okés? két SUB-ot biztosan nem veszek)
 
Egy nagybőgő minden kis rezzenése szerintetek milyen frekin jön ki? ;)

Profi hangfal pedig kell. Persze ésszerű határok között. Stílustól függetlenül komolyabban meg szeretnék tanulni keverni. Ill. tényleg hallani mit is csinálok.
Link to comment
Share on other sites

Nekem személy szerint valóban kell a SUB a Drum&Bass-es zenéimhez (emellett nagyon sokat hallgatok jazz-t is, mert imádom) és akkor 8040 + 7060 később? Vagy simán elég a 8050?

Hogy neked Krisz mi lenne a jobb választás azt nem tudom, de leírok néhány technikai jellegű, objektív szempontot amit érdemes lehet figyelembe venni választáskor:

- 8040+szub egyértelműen mélyebb frekvenciákat meg tud szólaltatni, nagyobb hangnyomáson mint a 8050 magában

- a szub miatt a szatelit sugárzóknak kisebb kitéréssel kell dolgozniuk (ez esetleg minőségben, a finom részletek megjelenítésekor lehet szempont)

- a kisebb méretű szatelit hangsugárzók "pontszerűbb" hangforrást jelentenek közeli elhelyezésnél

- szubbal nehezebb, problémásabb lesz belőni úgy a rendszert, hogy a hallgatási pozícióban viszonylag egyenletes, transzparens legyen a hangkép mélyfrekiken is

Még egy megjegyzés: egyetértek Tamással, hogy kb. 8"-nél kezdődik az élet, de nem feltétlen 2 útban.

Link to comment
Share on other sites

Az a tapasztalatom, hogy zene készítésnél nem annyira fontos a sub pontossága. Abba nagyon beleszól az akusztika. Viszont kell, hogy legyen. Lehessen hallani, hogy egyáltalán mi történik a mély tartományban. Nem hangképet csinálunk ott, sokkal inkább a mennyiséget kell belőni. Akkor pedig az sem baj, ha késik. Úgyis meg kell hallgatni sub nélkül is.

Link to comment
Share on other sites

Igazat adok Ákosnak (A.N.), pontosan leírta a technikai szempontokat, innentől kezdve már ízlés, ergonómia és pénztárca kérdése.

 

A korábbi írások alapján azt látom, hogy 8040+szub lesz ebből. :) Annyit tanácsként, hogy legjobb egyszerre megvenni a rendszert, túl sokáig nem jó a 8040-et magában hallgatni, az ember megszokja a korlátait és könnyen eltérítheti az eredeti céljától és még a végén a 8040-től is megszabadul. Ki kell tartani mellette, jó kis rendszer lesz az. De ez már csak pszichológia. :)

Link to comment
Share on other sites

Értem. 

Szívem szerint a 8050-et venném, használtan még nem merem, az újra meg várhatnék fél évet kb. 
 

Viszont ha most összegzem amit írtatok és úgy gondolom át. Vegyük azt, hogy legyen mondjuk a 8040. 
Ezzel nincs gond anyagilag. Legyen új és garis.

Viszont:

 

Jó ehhez kezdetnek (vagy úgy egyébként) egy olcsóbb SUB is? Mondjuk egy Mackie vagy más?
Mert az pár hónap alatt összejöhetne akár. Mert a genelec minimum egy másfél év múlva lenne meg.
Megéri szintén majd fél milláért egy Genelec 7060? Vagy működne a rendszer más márkával is? 
 

Link to comment
Share on other sites

Ezekről mi a véleményetek, Genelec 8040 mellé? 

Mivel ideiglenes, szigorúan a 150e alatti kategória.

M-Audio SBX10:

http://www.hitspace.hu/studio-berendezes/monitor-hangfal/m-audio-sbx10.html 

10", 20-200Hz, ha persze igaz. Lábkapcsolóval teljesen kiiktatható a rendszerből.

Mackie MR10S:
http://www.hitspace.hu/studio-berendezes/monitor-hangfal/mackie-mr10s-mk3.html

 

10", 35Hz-180Hz

 

Yamaha HS 8S:
http://www.hitspace.hu/studio-berendezes/monitor-hangfal/yamaha-yamaha-hs-8s.html 

8", 22-160Hz
 

KRK 10S:

http://www.hitspace.hu/studio-berendezes/monitor-hangfal/krk-10s.html

10", 36-150Hz
 

 

Van valakinek tapasztalata ezekkel? Esetleg más tipp?

Link to comment
Share on other sites

Ez a hangfalteszt érdekes. Van ennek egyáltalán értelme?!
 
Hisz nem hangfalat hallgatok hanem a fülesem. Főleg egy bizonyos mikrofonnal és felvételi lánccal rögzítve. :) 

Arányok azért hallhatóak mondjuk.

Ha ezt nézzük, akkor viszont nekem pont a 8040 szól a legszarabbul. Bocsi, 8240. Tök lapos, semmilyen az egész. Sokkal halkabb is a felvétel mint a többi.
Még a 8030 és a 8020 is jobban tetszik. Mondjuk a 8050 ez alapján is szuper. 

Sony MDR-7506-on hallgatva.

8040-et azért hallottam élőben és nem így szólt az biztos. De hát egy ki tudja milyen felvételt hallgatok egy fejhallgatón!?!? :D

Link to comment
Share on other sites

Esetleg más tipp?

Esetleg EMU PS12, ha véletlenül felbukkanna valahol használtan (az utóbbi időben elég ritkán fordul ez elő, 85 Mátyásért láttam legutóbb emlékeim szerint Decemberben). Azt mindenképp hozzá kell tennem, hogy sajnos konstrukcióhibás termék (valószínűleg ez is közrejátszott abban, hogy hamar megszüntették), úgy tudom sokkal volt probléma, és az is kérdéses, hogy a jelenleg működőképes példányoknál mi várható hosszabb távon.

Viszont elvileg a 10 colosoktól kategóriával feljebb helyezkedik el hangban, és a szolgáltatások terén is tudja azt, ami kellhet (pedállal kapcsolható, állítható crossover (sőt külön LPF/HPF), automata készenlét). Bővebben pl. Madhead tudna mesélni, hogy mi szokott lenni a gond velük, illetve, hogy vannak-e hasznos megelőző óvintézkedések (pl. kondicsere), amivel növelhető a várható élettartam. Nem tudom, mennyi ideje/kedve volt azóta foglalkozni a témával, mióta legutóbb érdeklődtem nála, tartok tőle, hogy nem sok.

Mindenesetre ha van a kérdésre megnyugtató válasz, akkor akár hosszabb távon is kielégítheti az igényeidet.

Link to comment
Share on other sites

Ez a hangfalteszt érdekes. Van ennek egyáltalán értelme?!

 ...

Nem túl sok, játszadózni jó ilyesmivel ha van kedve és ideje az embernek. Picivel korrektebb lenne a dolog ha süketszobában történtek volna a felvételek, de az sem az igazi, hisz egy hangsugárzót nem csak az on-axis frekimenet jellemez (ha csak a frekvencia tartományban lévő viselkedést nézzük).

 

Az egyedüli korrekt összehasonlítás csakis a vakteszt ... ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni! Bárhol, bármilyen jó (akusztikai) körülmények között csakis a korrekt vaktesztek során lehet a valódi hangzásbeli eltéréseket felfedezni és megfelelően értékelni.

Link to comment
Share on other sites

Egyébként nagyon cool sub lenne mind hangilag, mind szolgáltatás-ügyileg, ha nem recsegne.

Nem bántóan teszi, de előbb-utóbb csak fülelsz, hogy "mi a fene baj van?". Az enyémnél beletelt pár napba mire egyáltalán rájöttem, hogy valami baja van, annyira "diszkrét" a problémája, viszont úgy tűnik javíthatatlan.

Link to comment
Share on other sites

Szerintetek a végleges összeállításnál a 7050-es elég a 8040-es mellé?
Vagy a 7060-as passzol hozzá.
nagyon régen hallottam.
Esetleg egy komolyabb másik gyártó? Mondjuk ez? 
http://www.adam-audio.com/en/pro-audio/products/sub10-mk2/technical-data

 

Hallotta már ezeket valaki? 

Később valami hozzá passzoló, komoly cuccot szeretnék de sokallom a 7060-as árát. 
Nincs egy kicsit túlárazva?

 

Addig is nézegetem az előzőleg említett kicsiket is. 

A PS12-őt nagyon régen hallottam, de emlékképem sincs már róla. 
Tényleg ennyire jó volna? Már ha müxik ugye :)

Link to comment
Share on other sites

Krisztián, én már több embertől hallottam, hogy a Genelec Sub-k, nem a legjobbak, ha jól emlékszem Silk Mester is ezt mondta, s tajtiék is.

Csak max a 7070A számít jónak. Az meg drága...

 

Na meg ezeket ajánlották: Dynaudio BM14S-t, vagy a KRK 12S

 

Én nem hallottam ezeket a subokat, csak gondoltam leirom, hogy amikor én kérdezősködtem, nekem miket irtak.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...