Jump to content
Ménemszól.hu

WNAMM2014: KORG MS 20 - KIT!


Ákos Ambrus

Recommended Posts

http://www.synthtopia.com/content/2014/01/23/korg-ms-20-kit-lets-you-build-a-full-size-analog-monophonic-synth-classic/

 

- eredeti "full-size" MS20

- mindkét MS20 szűrő (egy belső kapcsolóval váltható a korábbi agresszívabb és a későbbi finomabb változat)

- egyszerűen szerelhető (nem kell pákázni, vagy áramkörökhöz érteni)

- 1400$-os limitált kiadás

Link to comment
Share on other sites

Sztem ez pont úgy poén, ha nem rakja össze az ember. Ha nagyon ms20kell, ott a mini. Ez meg összeépítetlen verzióban lesz érték később. Én vennék, ha lenne erre pénzem és pont úgy tenném fel a falra (kép helyett), mint a fenti képen, csak vmi hozzáillő keretben, üveglap mögött.

Ha vki megcsinálja, azért posztolja ide:)

Link to comment
Share on other sites

gyártó és szabány függő is, de van amelyik így készül igen. főleg eurorack, a nagyobb szabányoknál úgy tudom azért még sok pl az átmenőfuratos... nem csak költség és idő, de hely hatékos is. ami a most divatos 50-60 mili mély desktop rack-ek korában egyre fontosabb tényező (mármint, hogy ne legyenek méllyek a modulok és szép csinos, sekély dobozokban is elférjenek).

 

Csak ez az összeszerelő kit úgy lenne vicces, ha akkor már egyben bütykölhető is lenne... így pont a DYI feeling veszik el. Az szerintem nem nagy okosság, hogy három csavarral összetekerem és lesz egy üresen kongó dobozom 2 bütykölhetetlen mini lappal. De az is lehet, hogy én értem félre a terméket.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...