Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase 5 fail


Hobkins

Kérdés

Tisztelt fórum tagok!

A problémám a következő:
Elindítom a Cubase 5-öt és amikor a betöltéskor a Global Settings felirat megjelenik, akkor kijön egy másik ablak: A Cubase működése leállt....stb.
Win 7 64 bit Prof. SP1. az oprendszer. Annyit még hozzátennék, hogy működött a C5. Aztán telepítettem VST instrumenteket, többek között Spectrasonics, Superior, EZdrummer, és NI csomagok, de ezeket máskor is használtam már, kivételt képez a spetrasonics stylus RMX. Már mindent uninstalláltam, még azt is, amit nem lett volna szükséges. És hiába telepítem újra a C5-öt, akkor sem hajlandó működni.
Please help, mert nem szeretnék ismét rendszert telepíteni.
Előre is köszönök minden választ!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Én első körben átnevezném a vst mappákat hogy ne töltse be, aztán egyenként nevezgetném vissza őket (opcionálisan a plugin pathokkal is lehet játszani feltéve ha 1x már elindult).

Nem tudom, hogy jó megoldás-e amit én eszközöltem, de a VSTplugins mappából kiszedtem a dll fájlokat és úgy indítottam, de semmi...

Link to comment
Share on other sites

What is crash dump ? :D Sorry de ennyire nem vagyok guru. Konkrétan mit keressek?

Nem tudom a cubase 5 is ugyanoda teszi de nálam 7.5-nél ez az appdata/local/crashdumps könyvtárba kerül

.dmp kiterjesztésű fájlok (64 bites cubase esetén gyakran rak pl. vstbridge.exe.dmp fájlokat a behalt 32 bites pluginok következtében, de van hogy simán a cubase.exe crasht teszi oda és még más programokét is). 

Mivel ez egy bináris fájl, analizáláshoz töltsd fel ide:

http://www.osronline.com/page.cfm?name=analyze

 

A hibás crashet okozó dll neve az IMAGE_NAME résznél olvasható.

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom a cubase 5 is ugyanoda teszi de nálam 7.5-nél ez az appdata/local/crashdumps könyvtárba kerül

.dmp kiterjesztésű fájlok (64 bites cubase esetén gyakran rak pl. vstbridge.exe.dmp fájlokat a behalt 32 bites pluginok következtében, de van hogy simán a cubase.exe crasht teszi oda és még más programokét is). 

Mivel ez egy bináris fájl, analizáláshoz töltsd fel ide:

http://www.osronline.com/page.cfm?name=analyze

 

A hibás crashet okozó dll neve az IMAGE_NAME résznél olvasható.

Köszönöm! Megnézem, hogy az 5 is odarakja-e.

Link to comment
Share on other sites

Hi!

Tudom, hogy nem tartozik a temahoz, de van egy nagyon bosszanto problemam es gondoltam ide irom, hatha tud valaki segiteni!

Inditom a Cubase-t, bejon az ablak, hogy file megnyitas,stb, de nem tudok semmire sem kattintani- nem tudok rakattintani a meglevo projectekre, ha pedig enterrel belepek, akkor nem tudok sehogy sem navigalni programon belul, egyaltalan nem reagal a kattintgatasokra. Ujratelepitettem a Cubaset, de a problema tovabbra is fennal. Kerlek, segitsetek, ha tudtok!

 

kosz, es sorry.

Link to comment
Share on other sites

Udv!

Nem dob fel hibat, csak egyszeruen hiaba kattintok, nem reagál ra, de csak a cubaseben. Viszont megoldottam epp az elobb a problemat! Teljesen kitoroltem a progit (mindenhonnan, ahova csak beirta magat) es ujratelepitettem. Igy most kell vackolni a pluginokkal, meg hasonlok, de kegalabb tudom hasznalni. Mas forumokon is olvastam, hogy ezzel a problemaval kuzkodnek, de nem tudjak megoldani. En csak ezt a megoldast talaltam. Koszonom a fiyelmet, hal'Istennek megoldottam (ropke4 ora alatt :D)

Link to comment
Share on other sites

Üdv Kapitány!

 Cubase 5 és VST(i)-k Uninstallja és registry-k törlése (google)! Majd újratelepítés. VST(i) telepítéseknél a DLL fájlok 32/64-bit függően települjenek a C:\Program Files\Steinberg\Cubase\Vst-plugin mappába. Uninstall elött Rendszergazdaként próbáld meg megnyitni.

Üdv, Szkiii
Bassplus Home Studio

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...