Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

apollo twin


JánosHorváth

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

En penteken vettem Apollo Twin Duo-t es megkaptam a Heliost. :thumbsu:

 

Ha valaki gondolkozik, akkor ne sokáig, mert most még egy helios eq-t is adnak ajándékba a twin duo mellé.

(Nem tiszta, hogy holnapig van-e az action, vagy csak 24 órás, ezért nekem volt holnapig adott a lehetőség a mai vásárlástól számítva, mindenesetre expires 04 03 12 volt odaírva.)

Link to comment
Share on other sites

Talán Apollo Twin tulajok ,már megkapták ezt az ajánlatot?

The Custom 6 bundle allows you to select any 6 individual UAD plug-ins within 45 days of purchase. This is a $2,000 potential value (depending on the plug-ins you choose), for just $799.

You must select the 6 individual Custom software bundle plug-ins simultaneously. If you do not select the 6 plug-ins within 45 days of purchase, you will automatically receive 6 popular UAD plug-ins of UA's choosing (and no more than 6 Custom Plus bundle plug-ins in total).

Note that this bundle is a special offer, and is not available for purchase in our online store. Contact info@uaudio.com or 877-MY-UAUDIO [877-698-2834](9am-5pm, Mon-Fri PST) if you have additional questions.

Mivel én csak három napja vagyok ennek a "rendszernek" tagja,nem teljesen vagyok még tisztában a dolgokkal!

Ezt a fenti ajánlatot,hogyan kell pontosan értenem!Mivel az angolt nem birom,így googl fordítót használom.

Azt értemhogy 45 nap,meg 2.000.-Dollár helyett,csak 799.-et kell fizetnem.

"

 
Ki kell választani a 6 egyéni megrendelésre szoftvercsomag plug-inek egyszerre. Ha nem választja ki a 6 plug-inek 45 napon belül a vásárlás, akkor automatikusan megkapja a 6. népszerű UAD plug-inek a UA által kiválasztott (és nem több, mint 6 Custom Plus csomag plug-inek összesen)."
Ezt a fenti mondatot nem tudom értelmezni?
Lehet,hogy a tőlem,angol tudással,és más egyéb több infóval rendelkezők,azt mondhatják,hogy ez az én egyéni problémám!Ami igaz!
Úgyhogy elnézést,ha ilyen hülyeségekkel háborgatom a fórumot!De most vagyok az "eredeti tőkefelhalmozás" állapotában,ami a pluginek gyüjtögetését jelenti.
De igazából most szembesültem vele,hogy egy ilyen kütyü megvásárlása mivel is jár igazából!Már ami a további befektetéseket feltételez,hogy igazából,tényleg egy jó cucc birtokában legyek.
Na nem ragozom tovább!
Kösz a segítséget.
Link to comment
Share on other sites

Szia!

Nekem is mindig ezt írta ki 10.8.2-nél, és meguntam. Frissítettem, de nálam nem volt gond. Hagyd bedugva a Duet2-t, és indítsd az updatert, de ne azt, ami a gépen van, hanem amit letöltesz drivert az oldalról, abban van egy updater is, azt indítsd el. Én legalábbis így csináltam és nem volt probléma. Azóta nem jön elő az ablak,hogy frissítsek, viszont néha előjön alapból a Maestro, ha valami hangbeállítással, vagy hanggal kapcsolatos dolgot állítok/telepítek. Előtte ilyen nem volt, de egyébként minden flottul megy. 

Köszönöm a segítséget!- de nem sikerült előre lépnem!

Mindíg ugyanarra a helyre navigál el végül,ami a legújabb frissítés!      http://www.apogeedigital.com/support/duet-ios-mac

Próbáltam a Time Machin-ból a régit visszatölteni,az is sikertelen volt.

Mindenféle variációt kipróbáltam! - nem megy.Vagyis az Apogeet tudom használni.Csak rohadtul zavar,hogy minden egyes alkalomkor kéri a firmwaret.

Találtam olyan helyet,ahol foglalkoznak az ilyen problémákkal.Az ott leírtakat is végigcsináltam többször,azzal sem sikerült.

http://www.apogeedigital.com/knowledgebase/duet-ipad-mac/duet-for-ipad-mac-not-recognized-in-firmware-updater/

Itt írnak róla.S amire hivatkoznak,  -"- If you don’t have Maestro on your iDevice, go to ‘Settings’ > ‘General’ > ‘About’, scroll down until you see ‘Duet’… click on ‘Duet’… and then select ‘Find App for 
Accessory’.

Ezt nem is találom!

Talán,ha a régit drivert letudnám tölteni valahonnan!- de nem találom.Esetleg egy linket tudnál,ahonnan tuti letudom tölteni?

Azért kösz a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

 

Apogee Duet iPad kütyüm van.

2015.februári szoftvert felraktam,S azóta meghülyült az Apogee.

 

Duet firmware does not match the installed Apogee software. Launch the Duet Firmware Updater,found in the Applications - Utilities folder,and update Duet firmware.

 

Could not fiend a duet connected.Make sure you have connected the duet USB port to a USB port on your Mac

 

http://www.apogeedigital.com/support/duet-ios-mac -                erről van szó!

 

Kéri,hogy a "firmware"-t. Elindítom!Kéri a Duet-t!
Bedugom!Nem látja!- a Duet-t!
Ha meg a Duet-el kezdem,akkor meg kéri a "firmware"-t!
Nem tudom érthető-e?
A 12 -es csapdája!
Logic Pro X-t használok! A Logic látja! Működik is vele.
Nagyon köszönöm a segítséget!
 

 

Szia!

Nekem is mindig ezt írta ki 10.8.2-nél, és meguntam. Frissítettem, de nálam nem volt gond. Hagyd bedugva a Duet2-t, és indítsd az updatert, de ne azt, ami a gépen van, hanem amit letöltesz drivert az oldalról, abban van egy updater is, azt indítsd el. Én legalábbis így csináltam és nem volt probléma. Azóta nem jön elő az ablak,hogy frissítsek, viszont néha előjön alapból a Maestro, ha valami hangbeállítással, vagy hanggal kapcsolatos dolgot állítok/telepítek. Előtte ilyen nem volt, de egyébként minden flottul megy. 

Link to comment
Share on other sites

Apogee Duet iPad kütyüm van.

2015.februári szoftvert felraktam,S azóta meghülyült az Apogee.

 

Duet firmware does not match the installed Apogee software. Launch the Duet Firmware Updater,found in the Applications - Utilities folder,and update Duet firmware.

 

Could not fiend a duet connected.Make sure you have connected the duet USB port to a USB port on your Mac

 

http://www.apogeedigital.com/support/duet-ios-mac -                erről van szó!

 

Kéri,hogy a "firmware"-t. Elindítom!Kéri a Duet-t!
Bedugom!Nem látja!- a Duet-t!
Ha meg a Duet-el kezdem,akkor meg kéri a "firmware"-t!
Nem tudom érthető-e?
A 12 -es csapdája!
Logic Pro X-t használok! A Logic látja! Működik is vele.
Nagyon köszönöm a segítséget!
 
Link to comment
Share on other sites

Egészen pontosan úgy volt, hogy a szivargyújtóban a konverter, abba dugva egy cca 30 méteres hosszabbító, hogy az autót egy kicsit odébb is tehessük, a résnyire lehúzott ablakon ment ki a hosszabbító a felvételi helyszínre. Egy kisebb gitárerősítő, effektsor, laptop, FW hangkártya volt rádugva, ami áramot fogyasztott, olyan 200-250W lehetett. OK, nem a világ legkisebb akkumulátorú autója volt, de azért nem is kisteherautó. 2-3 óránként, cigiszünetben azért beindítottuk, inkább csak óvatosságból, de pöccre indult mindig. 

Link to comment
Share on other sites

Van e barkinek otlete, hogy milyen hordozhato akkumlatorral/tapegyseggel lehetne az Apollo Twint-t hasznalni olyan esetben ha nincs konnektor elerheto kozelsegben. Az UA Support annyit tudott mondani, hogy hasznaljam a google search-ot...

 

Koszonom elore is a valaszokat.

Link to comment
Share on other sites

Apollo Twin Duo, szerintem.

 

 

Sziasztok! :)

A segítségeteket szeretném kérni. Szerintetek vegyek az NI Koplete Audio 6 kari mellé egy UAD 2 Satellite Duo Core-t, vagy inkább egy ilyen Apollo Twin Duo? Azért azt be kell vallanom, hogy nem vagyok egy nagy tapasztalt producer/hangmérnök és semmi tapasztalatom az Uad-ról. Szeretném ha szebben szólnának a zenéim. És ha az egyikkel, vagy a másik miatt szebb hangzást elérek, akkor mindenképp beruházok.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! :)

A segítségeteket szeretném kérni. Szerintetek vegyek az NI Koplete Audio 6 kari mellé egy UAD 2 Satellite Duo Core-t, vagy inkább egy ilyen Apollo Twin Duo? Azért azt be kell vallanom, hogy nem vagyok egy nagy tapasztalt producer/hangmérnök és semmi tapasztalatom az Uad-ról. Szeretném ha szebben szólnának a zenéim. És ha az egyikkel, vagy a másik miatt szebb hangzást elérek, akkor mindenképp beruházok.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Az érdekelne, hogy milyen a kimenetek hangminősége (D/A) az Apogee Duet II-höz képest? Én főleg keverésre használom az Apogeet, legtöbbször fejhallgatóval, de az UAD DSP miatt érdemes gondolkodni a Twinben...

Link to comment
Share on other sites

Igyekeztem tömören összefoglalni... :)

Kérdezz!

Igazad van. Alapvetően mindössze az érdekel, nem derült-e ki valami csalódást jelentő feature hiánya, vagy bug, ami a leírásokból nem derül ki. MIDI nincs, jól látom ? Gondolom az  mehet usb-ről.

A három analóg kimenet nyilván kaphat 3 féle mixet, illetve daw kimenetet, ugye ? Melyik a leggyengébb mac konfig, amivel stabilan ketyeg ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...