Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Access TI 2 desktop


Robert K.

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Ha ilyet olvastál vagy hallottál és vásárlás előtt állsz akkor nem az a legegyszerűbb, hogy bemész a HS-be és saját magad kipróbálod?

Dehogynem,teljesen logikus.Viszont Gibraltarrol ezt megoldani elég nehéz lenne,sajnos itt nem létezik hasonló hangszerbolt ahol át tudnám tekinteni,így rátok kell hagyatkoznom....legalábbis a tapasztalatokra.

Link to comment
Share on other sites

Dehogynem,teljesen logikus.Viszont Gibraltarrol ezt megoldani elég nehéz lenne,sajnos itt nem létezik hasonló hangszerbolt ahol át tudnám tekinteni,így rátok kell hagyatkoznom....legalábbis a tapasztalatokra.

 

Ja ertelek. Szemelyes tapasztalatot annyit tudok hozzatenni ehhez, hogy a TI Polar nekem USB3-as porton nem mukodott rendesen (PCn). USB2-es kellett neki.

Link to comment
Share on other sites

Virus Ti Snow, Desktop, Polar szépen megy Logic 9-el, Mountain Lion-on. ( Mavericks-el vannak gondok állítólag). Újabbal nem próbáltam mert visszaváltottam PC-re  amivel szintén jól működik..

A fő problémák a nem megfelelő rendszer / konfig / usb párosból származnak. USB 1.0/2.0-án nem lesz gondod, de ügyelj arra h. a Virus lefoglalja az USB hub 80%-át, tehát arra a HUB-ra mást ne dugj rá. Érdemes csinálnod egy DPC latency check-et is, nálam a wifi kártya 2-3 percenként gondot okozott egy régebbi laptop-on.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok !

 

Most vásároltam TI2 Desktopot, 5.0.8.00 op.rendszer van rajta.

 

Színpadon használnám midi billentyűvel, amihez hasznos lenne a partokhoz low key / high key tartomány, midi chanel és hasonló dolgok beállítása, de én semmi ilyet nem találok a menüben.

Nekem egyenlőre úgy tűnik hogy a Virus C -nek sokkal értelmesebb op. rendszere van, a TI-hez még normális Owner Manual sincs.....

 

Tud valaki segíteni ez ügyben?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...