Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
Pityu

Akai EWI4000s

Kérdés

Infókat szeretnék kérni erről a kontroller-ről, ismeri valaki? Igaz még fúvós kollégával nem találkoztam ezen a fórumon de gondoltam azért itt is rákérdezek, hátha.. :)

Azt tudom, hogy az usb verziónak nincs beépített hangszínkészlete ott szükség van pc-re vagy laptopra és egy szoftverre (mondjuk ezek rendelkezésre állnak) de próbálnám elkerülni élő fellépéskor ezek használatát ezért érdekel elsősorban az S verzió. Abban elvileg lehet hangszíneket cserélni az editor program segítségével.

Na ebben kellene a segítség, pedig tudom erre kb. 0 % az esély egy többnyire billentyűs ill. hangmérnök fórumon :)

Persze ki tudja, lehet tele van jobbnál jobb fúvósokkal csak hallgatnak a háttérben, na de majd most jól kiugrasztom őket a bokorból :D

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Szia!

Nem a kábellel van a gond, nem szeretnék laptopot vinni koncertre!! Habár.. manapság már ez sem probléma, igaz fúvószenekarban talán nem annyira megszokott látvány.. :D

Hozzászólás megosztása

• 0

Sziasztok, van egy ewi 4000s-em mar vagy három éve. Eddig.nem sikerült szoba birnom laptoppal, viszont a napokban rám mosolygott a szerencse. Cubase 5el probaltam, de a glide funkciót nem vette be. Minel inkabb hangszerhűbb hangot szeretnék elérni, főleg fuvos hangszerek érdekelnek. Milyen programot tudnátok ajánlani? 

Előre is köszönöm 

Hozzászólás megosztása