Jump to content
Ménemszól.hu

PreSonus Studio One Artist 2 - $5


Bendi

Recommended Posts

32 bit, nincs vst.

Nem ér 5 dollárt sem.

32 és 64 bit. (Na jó, az effektek csak 32 bitesek...)

Korlátlan track.

Kapsz hozzá egy NI Komplete Playert.

Beépített hangszerek.

Nagyon sok effekt.

Akinek nem kellenek VST-k, azoknak kiváló ez a verzió.

Hasonlítsd össze, mit kapsz Abletontól, Steinbergtől (sokkal többször) ennyiért, és rájössz, hogy mennyivel jobban jársz ezzel.

Arról nem is beszélve, hogy upgrade alap a nagyobb "tesókhoz".

Kicsit jobban kellene tájékozódni, mielőtt az ember sommás véleményeket megfogalmaz.

Link to comment
Share on other sites

Amit pl az Ableton ad $79-ért, na AZ nem ér meg 10 centet sem. Vicc.

 

https://www.ableton.com/en/live/feature-comparison/

 

A ProToolsnak az ilyen INTRO képességű verziója ingyen jár bizonyos (az összes?) AVID és M-Audio hangkártyákhoz.

A Cubase Elements árához képest is arcpirító $79-et kérni egy erősen korlátozott demo verzióért.

Link to comment
Share on other sites

A Reaper 60 $-ért egy "kicsit" többet nyújt. Nem kell upgrade a nagyobb tesókhoz, mert csak egyfajta Reaper van.

Arról nem is beszélve, hogy nem egy főverzió ugrásig él a liszensz, hanem a következő végéig. Tehát, ha megveszed ma a 4.62-t, akkor az 5.99-ig kapsz frissítéseket rá.
Csak érdekességképp, hogy ez időben mit jelent. A 4.0-ás verzió 2011 augusztus 3-án jelent meg. :D  Azaz nincs évenkénti lehúzás stb. Előtte a főverziók így jöttek ki: v3.0-v3.7x  - May 2009 - August 2011
v2.0-v2.5x  - October 2007 - October 2008
v1.0-v1.888 - August 2006 - August 2007
v0.2-v0.999 - December 2005 - July 2006
Lehet így is csinálni. Rájöttek, hogy a sok 60 $ többet ér üzletileg. Arról már nem is beszélek, hogy a lelkiismeretedre apellálnak, mert amikor lejár a 60 napos kipróbálási idő, akkor utána csak figyelmeztet, hogy lécci' vegyél meg, illetve visszaszámol 10-0-ig és utána működik minden rendesen. Ezek után persze, hogy sokan megveszik 60 $-ért. Jobb érzés úgy dolgozni, hogy a felső sorban mindig látod a névreszóló liszenszet! :D

Link to comment
Share on other sites

A Reaper 60 $-ért egy "kicsit" többet nyújt. Nem kell upgrade a nagyobb tesókhoz, mert csak egyfajta Reaper van.

Arról nem is beszélve, hogy nem egy főverzió ugrásig él a liszensz, hanem a következő végéig. Tehát, ha megveszed ma a 4.62-t, akkor az 5.99-ig kapsz frissítéseket rá.

Csak érdekességképp, hogy ez időben mit jelent. A 4.0-ás verzió 2011 augusztus 3-án jelent meg. :D  Azaz nincs évenkénti lehúzás stb. Előtte a főverziók így jöttek ki: v3.0-v3.7x  - May 2009 - August 2011

v2.0-v2.5x  - October 2007 - October 2008

v1.0-v1.888 - August 2006 - August 2007

v0.2-v0.999 - December 2005 - July 2006

Lehet így is csinálni. Rájöttek, hogy a sok 60 $ többet ér üzletileg. Arról már nem is beszélek, hogy a lelkiismeretedre apellálnak, mert amikor lejár a 60 napos kipróbálási idő, akkor utána csak figyelmeztet, hogy lécci' vegyél meg, illetve visszaszámol 10-0-ig és utána működik minden rendesen. Ezek után persze, hogy sokan megveszik 60 $-ért. Jobb érzés úgy dolgozni, hogy a felső sorban mindig látod a névreszóló liszenszet! :D

Először azt gondoltam, hogy offtopic troll vagy, de mégis letöltöttem a Reaper demót a posztod hatására. Hát köszi!

Már párszor ránéztem, de nem tetszett alapból, viszont most eltöltöttem vele egy kis időt, és rájöttem, hogy mennyire testreszabható.

Azt hiszem, ezt választom DAW-nak. Fele annyiba kerül, mint az upgrade a Studio One akciós Vsti-t kezelősre.

Link to comment
Share on other sites

Kicsit jobban kellene tájékozódni, mielőtt az ember sommás véleményeket megfogalmaz.

 

Mit kell fröcsögni, személyeskedni? Szedjél hangyát!

Nekem nem kell DAW a hiányolt dolgok nélkül.

Leszarom a bugyuta gyári hangszereket,

de felőlem kiverheted az 1500 sávra.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...