Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Studio One kifagyasztja a Windows 7-et


Aquarius

Kérdés

Van egy nagy problémám. Adott egy darab Studio One project, amit ha behívok, akkor egy percen belül kifagyasztja a gépem (Windows 7, 64 bit) annyira, hogy a kurzor se mozdul meg, csak a reset segít.

 

A Studio One-om legális Artist + Professional demo, így tudok használni VSTi hangszereket is még egy darabig.

 

A song betöltésénél egyetlen hibát ír ki, a SIR2 ingyenes reverb plugin nem találja a wav-ját. Utána még vígan betölti a dalt, meg is nyithatom a SIR-t, de mielőtt ki tudnám cserélni a wav elérési útját, mindig befagyok.

 

Ha megnyitás után csak úgy hagyom a dalt, és nem nyúlok semmihez, akkor is befagyok.

 

A másik lehetőség, hogy volt Korg Microstation korábban a dalban, és most is kiírja, hogy be akarja tölteni a plugint, de az már nincs. Lehet, hogy ez az oka?

 

Ha bárkinek van tippje, azt megköszönöm.

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Nekem a vst-ket nem látja, hiába állítottam neki elérési útvonalat. Igaz "demo pro" verzió van most fenn. Azt olvastam, hogy csak a Pro verzió támogatja a külső vst-ket.

Van olyan DAW, amiben van ilyen lehetőség?

Amúgy kézenfekvő lenne, de én még nem találkoztam ilyennel.

Link to comment
Share on other sites

Az Artist nem kezel VSTi-ket, de a sima Studio One Demo, amit az Artisthoz fel lehet telepíteni, az igen.

Nekem valahogy nem jön össze. Miből tudom megállapítani, hogy ami nekem van az pro? Mert az about-ban nekem simán Studio One szerepel.Viszont 64 bites, van benne mp3 export/import, soundcloud stb , ami a pro-ban van az összehasonlító tábla szerint. Szóval tudnia kéne. Le tudnátok írni mi a menete? Köszi

Link to comment
Share on other sites

Ha nem oké, akkor lehet, hogy az a helyzet, hogy a VSTi szoftvereid 32 bitesek, és a 64 bites verzió azokat nem látja. A régebbi tört cuccal nálam ez volt a helyzet, ezért a 32 bites verziót tettem fel annó.

 

Viszont most, hogy megvettem az Artistot, abból a 32 bites nem működött jól, ezért a 64 bitest tettem fel, meg a Pro demót, és az látja a 32 bites VSTi-ket is.

Link to comment
Share on other sites

Ha nem oké, akkor lehet, hogy az a helyzet, hogy a VSTi szoftvereid 32 bitesek, és a 64 bites verzió azokat nem látja. A régebbi tört cuccal nálam ez volt a helyzet, ezért a 32 bites verziót tettem fel annó.

 

Viszont most, hogy megvettem az Artistot, abból a 32 bites nem működött jól, ezért a 64 bitest tettem fel, meg a Pro demót, és az látja a 32 bites VSTi-ket is.

Aha, akkor ez lehet a gond. Nekem 32 bites vst-k vannak. Pl Steinberg Grand 2. Keresek 64 bitest és letesztelem azzal.

Link to comment
Share on other sites

Aha, akkor ez lehet a gond. Nekem 32 bites vst-k vannak. Pl Steinberg Grand 2. Keresek 64 bitest és letesztelem azzal.

JBridge program segítségével használhatod a régi 32 bites vst plugineket is 64 bites host alatt.

Van néhány vst ami tök jó, de nem csináltak hozzá 64 bites verziót. Nálam tökéletesem működik Studio One-nal

Link to comment
Share on other sites

JBridge program segítségével használhatod a régi 32 bites vst plugineket is 64 bites host alatt.

Van néhány vst ami tök jó, de nem csináltak hozzá 64 bites verziót. Nálam tökéletesem működik Studio One-nal

Ez zseniális. Le is teszteltem. Így felismerte a 32 bites vst-ket :-) Ez az egy gondom volt eddig a Studio one-val! Köszi az infot! kb 1 hete használom a SO-t és egyenlőre nekem bevált!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...