Jump to content
Ménemszól.hu

Elég nagy akció a Hit Space-ben!


A/D

Recommended Posts

A szemfülesebbek tán már belefutottak: rengeteg olcsó és drága termék van masszívan leértékelve a készlet erejéig.

 

Köztük népszerű szintetizátorok (Studio Electronics, Dave Smith Instrument), Mackie stúdió subwoofer, 500-as modulok és sok más nyalánkság.

 

Ha ilyesmit akartatok venni, soha jobb alkalmatok nem lesz. IDE KELL KATTINTANI.

 

Link to comment
Share on other sites

Na igen, az Emulatorban az az akció hogy van :) Mivel a promóció külföldre is megy, ezért szerepel az itteni tételek között.

 

A Sub Phatty nem akciós, és Moognál hirdetett kedvezményt kizárólag használt cuccokra lehet alkalmazni. Tehát Sub Phatty akció akkor lesz, ha azt a Moog meghirdeti (most volt ilyen, de nem jelentős asszem 100 usd körül.

 

Azért a Mackie sub 99k-ért szerintem nem rossz vétel, a torzító pedálok is elég erősek, hogy a Boomstar Mophox4-ről ne is beszéljünk....

Link to comment
Share on other sites

Na igen, az Emulatorban az az akció hogy van :) Mivel a promóció külföldre is megy, ezért szerepel az itteni tételek között.

 

A Sub Phatty nem akciós, és Moognál hirdetett kedvezményt kizárólag használt cuccokra lehet alkalmazni. Tehát Sub Phatty akció akkor lesz, ha azt a Moog meghirdeti (most volt ilyen, de nem jelentős asszem 100 usd körül.

 

Azért a Mackie sub 99k-ért szerintem nem rossz vétel, a torzító pedálok is elég erősek, hogy a Boomstar Mophox4-ről ne is beszéljünk....

Én is a Mackie sub-ot néztem ki.... Mennyire jó ?

Link to comment
Share on other sites

Én is a Mackie sub-ot néztem ki.... Mennyire jó ?

Csatlakozom. Lehet, hogy végre beadom a derekam, és feladom a dédelgetett PS12-es álmodozásaimat. Igaz nem 12"-os, de legalább 3 év garanciás Mackie minőség, nem kell azon rettegni, hogy mikor krepál be. És elviekben ugye az MR5-höz épp passzolnia illenék neki.

 

Él még néhány napig ez az akció / van elég raktáron? :)

Link to comment
Share on other sites

Boomstar 4075 228.000.- pénzért az akcióban. Ha ez nem szuper hangszer, akkor nemtom mi az. Az egyetlen ARP szűrős vérprofi szinti.

 

Nekiülős szerkezet, de megéri, mert így szól:

 

 

vagy ez méginkább:

 

Link to comment
Share on other sites

"Az egyetlen ARP szűrős vérprofi szinti"

 

De csak szeptemerig amikor is jön a Korg Arp Odyssey!

 

Igen. Az USA-ba. Természetesen ugyanannyiért mint a használt, tehát a mila környéke. Szóval szeptemberig se kell várni :)

 

Egyébként pedig kicsit másak a fícsörök, illetve ez patchelhető.

A 4075 az eredeti árát is megéri (290ezer forint), de 228k-ért szerintem ajándék.

 

Zárójelben, a Studio Electronics Omega és Orion ebben a pillanatban is a legtöbbre tartott szintik közül valók. A Boomstar se gyengébb cucc, ahogy az ATC-X is, amit fentebb kérdeztek (az ATC-X tulképp egy voice az Omega-ból)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...