Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Elkészült dolgok (2014-es topic)


Vlaca

Kérdés

Sziasztok!

 

Úgy gondoltuk hogy létrehozunk egy topicot az elkészült vagy elkezdett cuccoknak. Hasznos lehet ha valaki érdeklődik a DIY téma iránt. Könnyebb ezt végiglapozni mint különböző emberkék blog bejegyzései között ugrálni.

Szeretnék megkérni mindenkit aki épített valamit hogy dobjon egy linket ide.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

Igen az jobb lenne, viszont ahhoz tök més gyártástechnológia kellene, ami aránytalanul több idő/pénz/energia befektetést jelentene. Ezért az optimalizálás oltárán feláldoztam a szinezést :))))

Én már akkor még egy nord méretű dobozt gyártottam volna és azt fújtam volna le pirossal :)

Link to comment
Share on other sites

Nem akarok OFF-olni, de feleslegesnek érzem ezért új topikot indítani : 

Tudja valaki honnan tudnák hozzájutni vállalható áron (10k alatt) olyan joy-hoz, amin van 4 darab 10k körüli poti?

Laca : kár volt nézegetnem őket, láttam, hogy van ilyen is, és jobb mint a két potis megoldás :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Amúgy én éppen most találtam őket : 

 

razorlab.co.uk

 

Ha minden igaz a héten megjön 2 narancs-akril euro előlap.

A lap volt fuvarral annyi, mint Schaeffer-től 1 db fuvar nélkül, igaz az alu, de korlátozva vagy az FPD-s cuccokra.

 

Itt meg azt gravírozzák amit akarsz, ha ideért akkor meg ki lehet festeni a betűket.

Link to comment
Share on other sites

Mindenképpen le a kalappal, viszont a Nord felső előlapja piros alapon, fekete feliratokkal lenne igazán harmóniában az alap cuccal.

 

Igen az jobb lenne, viszont ahhoz tök més gyártástechnológia kellene, ami aránytalanul több idő/pénz/energia befektetést jelentene. Ezért az optimalizálás oltárán feláldoztam a szinezést :))))

Link to comment
Share on other sites

Hi!

 

Szerintem egy blogot és egy linket megérne a keverő javítás is, lehet abban is hasznos infó.

Ez még egyenlőre kiderül, hogy holnap megjavul-e :)

Amúgy semmi extra nincs a dologban, freki gen+oszcilloszkóp kell és le kell követni, hogy hol veszik el a jel.

Mármint nekem ilyen keverőm van, hogy egyik oldala nem szól. Potméterekre meg csak kontakt spray került.

Elég sok műveleti erősítő cserére érett, lassan már a master csatornánál tartok, bővebb beszámolót most nem tudok írni ugyanis 1-2 hónapja nem nyultam hozzá és bent van a műhelyben.

Link to comment
Share on other sites

Akkor én maradjak csak csendbe a rossz keverő pult javításával :)

--

Viccet félre téve, héten fogok küldeni pár képet a meglévő modulokról.

 

Hi!

 

Szerintem egy blogot és egy linket megérne a keverő javítás is, lehet abban is hasznos infó.

Link to comment
Share on other sites

Banánaljzatos modulok:

 

vcfm05.jpeg

 

A tervek szerint így fog kinézni a hangszer:

 

ribbonplanv2.png

 

Készülőben még a Protostar nevű jack aljzatos moduláris többi része is:

 

prodistort.jpeg

 

érdekel, akkor nyomd meg a "Feliratkozás a erre a blogra" gombot az oldalon)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...