Jump to content
Ménemszól.hu
Gyuszkó Herr

GEM WK-3

Recommended Posts

Segítségedet, tanácsodat kérném, abban, hogy mit tegyek?

-          vásáróltam egy GEM  WK-3 hangszert tavaly ősszel Szombathelyen

-          elmentem érte innen Tatabányáról, ami nem volt közel, 40 ezerért sikerült megszereznem, ott ki is próbáltam és nagyon szépen szólt, szép hangszínekkel, jó ritmusokkal, egyébként nagyon szép esztétikai állapotban!

-          itthon még kb. 4 órát zenéltem rajta aznap este, és pár nap múlva, amikor zenélni szerettem volna vele, többszőr lefagyott, erős súgás a hangszóróból, a hangok beragadnak, semmire nem reagál, hangerő elvételre sem olyankor, csak a kikapcsolás segít!

-          szétszedtük egy TV szerelő barátommal, és bizony munkálatok nyomai látszanak a belselyében, talán villámcsapás, talán más.

-          a mostani reakciója az, hogy van amikor 10 percig, van amikor 1 órán keresztül hibátlanul működik, aztán váratlanul előjön a fagyásos probléma!

-          Te tudnál-e ebben nekem segíteni, vagy ajánlani valakit aki alkalmas lehet még Rajtad kívül!?

-          szeretném megtartani a hangszert,de ha el is adnám, ebben az állapotban én nem tenném!

-          Az első esti próbazenélésen, miután megvettem, írtam e-mailt a volt tulajnak, hogy nagyon meg vagyok a hangszerrel elégedve, már akkor sem válaszolt rá, amit csak most értettem meg, hogy miért!

Köszönöm, hogy időt szántál az elolvasásra, várom válaszod!

Tisztelettel és Baráti Üdvözlettel : Herr Gyula Tarján 

Hozzászólás megosztása