Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

EXS24 - AKAI


bazsa82

Kérdés

A problémám az hogy az AKAI samples lemezek egy dvd-n vannak ISO-ban. Ahogy elvileg lehetne, EXS24-ben az option és ott az import emiatt nem jó, illetve macerás.

A CDXtract programmal próbáltam exportálni EXS24-be, de azt nem tudta használni... Tud valaki segíteni ebben??

(a REASON NN-XT-re való konvertálás sikerrel járt...)

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

Ha CDXtract-al csinálom akkor hogyan lehet behívni? Lehet hogy ott rontok el valamit??

így próbálkoztam:

EXS24/edit majd intrument és open. Elvileg behívta de a samples-eket nem találta, a hanmintákat, felkiáltó jel van mellette.

Ott beazonosítottam de nem az szól, hanem valami szinti. Ha rákkantítok 2x a fajlra akkor megnyitja a hangmintát, ott le tudom játszani. Mit ronthatok el?? :unsure:

A CDXtract által konvertált állományokat (*.exs) másold be a Sampler Instrument könyvtárba, és akkor egyből látja az EXS24. Nem kell az Edit/...-vel szórakozni.

Link to comment
Share on other sites

Ha CDXtract-al csinálom akkor hogyan lehet behívni? Lehet hogy ott rontok el valamit??

így próbálkoztam:

EXS24/edit majd intrument és open. Elvileg behívta de a samples-eket nem találta, a hanmintákat, felkiáltó jel van mellette.

Ott beazonosítottam de nem az szól, hanem valami szinti. Ha rákkantítok 2x a fajlra akkor megnyitja a hangmintát, ott le tudom játszani. Mit ronthatok el?? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

A problémám az hogy az AKAI samples lemezek egy dvd-n vannak ISO-ban. Ahogy elvileg lehetne, EXS24-ben az option és ott az import emiatt nem jó, illetve macerás.

A CDXtract programmal próbáltam exportálni EXS24-be, de azt nem tudta használni... Tud valaki segíteni ebben??

(a REASON NN-XT-re való konvertálás sikerrel járt...)

A CDXtract használható formátumban konvertál EXS24-be AKAI cédéket, tehát ott valamit elrontasz. Más megoldás nem nagyon van. Ha kiírod őket rendes CD-re, akkor működik a Logic saját exportja, de az valóban hosszadalmasabb.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...