Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Motu Traveler-hez szerviz manuált honnan?


G.t.

Kérdés

Sziasztok!

 

Van valakinek ötlete, hogy honnan lehetne Motu Travelerhez szervizkönyvet vagy legalább kapcsolási rajzot beszerezni?

Vagy, ha tudtok valakit aki idehaza eséllyel indulna neki egy ilyen javításának, egy kontaktnak is örülnék.

 

Köszi,

G.t.

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Van valakinek ötlete, hogy honnan lehetne Motu Travelerhez szervizkönyvet vagy legalább kapcsolási rajzot beszerezni?

Vagy, ha tudtok valakit aki idehaza eséllyel indulna neki egy ilyen javításának, egy kontaktnak is örülnék.

 

Köszi,

G.t.

Szia

 

Nem akarlak elszomorítani, de pár döglött motu megfordult már nálam, a gyártótól is próbáltam segítséget kérni, válaszra sem méltattak. Rajz, szervizkönyv kb. esélytelen. Mi a gond vele? Hátha valami egyszerűbb a hiba. (ha a válasz gombra nyomnék akkor látnád is, hogy van hozzászólás :) )

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Van valakinek ötlete, hogy honnan lehetne Motu Travelerhez szervizkönyvet vagy legalább kapcsolási rajzot beszerezni?

Vagy, ha tudtok valakit aki idehaza eséllyel indulna neki egy ilyen javításának, egy kontaktnak is örülnék.

 

Köszi,

G.t.

 

Mi a probléma vele?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Van valakinek ötlete, hogy honnan lehetne Motu Travelerhez szervizkönyvet vagy legalább kapcsolási rajzot beszerezni?

Vagy, ha tudtok valakit aki idehaza eséllyel indulna neki egy ilyen javításának, egy kontaktnak is örülnék.

 

Köszi,

G.t.

...persze ha a válasz gombra nyomnék, esetleg látnád, hogy van vá%3

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Elnézést, hogy lassan reagálok, de viszonylag ritkán nézek föl ide, naponta 1-2 alkalommal. Felveszem a topicot figyelésre, és akkor egyből értesülök róla, ha válaszoltok. Az eddig válaszokat köszönöm. :)

 

Igen, odáig én is eljutottam a Motu supportnál, hogy ők nem adnak ki senkinek dokumentációt, ezért kérdeztem körbe, hátha tud valaki forrást. 

 

A hiba:

A kimenetek nem szólalnak meg, kivéve a fejhallgató kimenetet. Egész pontosan egy jó fél órás bemelegedés után végül megszólalnak a tapasztalatok szerint.

Viszont a legutóbb mikor bekapcsoltam, a fél órás melegedés után, az  1-es 2-es kimenetek közül már csak az egyik szólalt meg a másik úgy tűnik végleg meghalt. Szóval egyre inkább romlik a helyzet. Hasonló a helyzet az 5-6 os kimenetekkel is. Mind a 8 kimenetet nem teszteltem, de lehet hogy rászánom még arra is az időt, hogy kipróbáljam a maradék 4-et is.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...