Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase Pro 8


xbitz

Kérdés

Steinberg Cubase Pro 8

 

Cubase Pro 8 it all goes a step further. Behind a modified appearance shelter many latest features and software. Also, the audio engine has been totally renovated, and sounds clearer mer much more headroom.

 

Top 10 Cubase Pro 8

 VCA faders for mixing and complex automation workflows

 Render in-place: Bounce MIDI and audio parts easily

 pads Chord: A great way to playfully and Creatively compose with chords

 Improved handling on Windows PC, dockable rack and MediaBay plus a redesigned Tracklist

 Groove Agent SE 4 Acoustic Agent gives you a world-class virtual acoustic drummer

 MIDI tempo detection: Jam along on a MIDI track without Rigidly Following The metronome

 Plug-in Manager: Arrange, sort and group your effects and instruments

 New Virtual Bass Amp, Quadra Fuzz v2, Multiband Expander Multiband envelope shaper effects

 Mixing Updates: Virgin territories automation mode, direct routing and Waves Meters

 Allen Morgan Pop-Rock Toolbox 30 construction kits, each with 25 to 30 audio and MIDI loops

 

Some new features: Cubase Pro 8

Improved Windows handling

Cubase Pro 8 introduces a new way of handling screen, a new "workspace organizer" which allows for a more efficente workflow. Screens can be freely placed on any screen and optionally be maximized and minimized, they can get their own title. All your screens are now also visible in the taskbar cubase. A preview screen and mini icons. The "always on top's" organized kleienere plugin screens even when you are in maximum screen works great as if the mixing console screen.

 

VCA faders

In a similar mixers the VCA faders regulate the control of the gain, by making use of DC voltage. VCA faders in Cubase Pro 8 will not help you in creating complex mixes, they'll even be able to simplify advanced aitomatisering workflows by using the VCA automation feature: Merge the automation curve of a VCA fader with automation curve of a controlled fader of a fader group

 

Cubase Pro 8 exculsieve opportunities

 

Render in-place

The new render in-place Funcy = tion can quickly an effective audio and MIDI parts bouncing. You can indicate exactly what you want to include in the bounce

 

Asio Guard

ASIO Guard 2 employs low latencies right on the tracks where latency really matters, and increased latency in order to save performance for playback

http://www.i4-muzique.nl/steinberg-cubase-pro-8-muziek-productie-software.html#

megjelenési dátum meg jókérdés :)

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

win 8.1-en az új ablakkezelő nem áll a helyzet magaslatán: szemetelő ablakok, összefolyó betűk, font méret ha nem 100% (Control Panel/Display) csúszik az egész felső menü, szal nagy levegő és elszámolás 1..5 ig van :) , azt írják a fórumán hogy win7 alatt meg csak bekapcsolt aero-val megy 

Link to comment
Share on other sites

folyt. előző:  ablakkezelő, teljesség kedvéért azért ideírom, hogy a C8 újraindításával azért megoldódnak a problémák, szal, végzetes hiba nincs vele (szal. a 4. újraindítás után már nem volt benne vizuális hiba ... )

--
47_256.jpg
1ébként http://www.macprovideo.com/tutorial/cubase-8-101-moving-forward-with-cubase-8  csak az újdonságokkal, bár a tecsős videók is jók https://www.youtube.com/playlist?list=PLcZ1vtdmuI2MvOtVgWkZS7btgzeEEZUlw

Link to comment
Share on other sites

Én a Cubase-t szintik vezérlésére használom, audio max 1-2 sávon gitár-ének-hegedű

Semmi ablakkezelési gondom nincs, de mintha jobban elférnék a képernyőkön

Lehet hogy már igényli a erőssebb3D-t ?????? ezért vannak másoknál gondok????

Szerintem upgrade-t vétek feltenni, mindig a tiszta telepítést használok

Full Cubase Pro 8-as letölthető MySteinberg-MyProduct-Downloads

ŐŐŐŐŐŐ amitől hirtelen leizzadtam, mivel a dobjaim jórészt innen szólnak! nincs (GrooveAgentOne)

Ezt külön telepíteni kell kézzel a "Additional Content" mappából

Eddig inkább régebbi projecteket töltögettem teszteltem, eddig hibát nem tapasztaltam

Link to comment
Share on other sites

Fent lehetnek, de ha nem szeded le a régit, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy minden rendben lesz.

Biztosan van ilyen is, de én még nem találkoztam vele az elmúlt 15 évben.

Érdemes teljesen kitörölni mindent, nem csak a Program Files mappákból, hanem az AppData-ból is.

Akkor persze minden beállítás elveszik, így ezekről érdemes backupot csinálni előbb.

Aztán ha rendben működik az új, akkor fel lehet rakni megint a régit, amennyiben szükséges.

Link to comment
Share on other sites

Ha jól értem, akkor ha az upgradet veszem meg. Akkor is teljes verziót kapok. Csak le kell törölni a 7.5 -öt. És úgy felrakni. Így már jobban hangzik. Bár Azt hittem amúgy egyszerre is fent lehetnek.

Persze. Ha 7.5-ös van neked és megveszed a 8-as upgrade-et, akkor az teljesértékű 8-as.

Azt később megint upgrade-elheted (9-es, 10-esre) akár a végtelenségig.

Jogosult vagy a teljesértékű programra, amit letölthetsz a Steinberg oldaláról, bármikor, akárhányszor - bejelentkezés után.

A legjobb, ha újratelepíted a rendszert teljesen, még a Wint is.

 

Az upgrade az nagyobb ugrás, mint az update és sajna ezért már fizetni kell. :-)

Link to comment
Share on other sites

Ha jól látom a leírásokban, talán végre kijavították az elbarmolt ablakkezelést.

Ezek szerint a teljes képernyős keverő tetején rajta maradnak már végre a pluginek, ha be van kapcsolva az "Always On Top"?

Sajnos ezt totál elkúrták a C7/N6-ban, jelentős bosszúságot és állandó kínlódást okozva.

Az mondjuk megint csak igen nagy pofátlanság, hogy amit az ingyenes javításokban kellett volna megoldaniuk,

annak a nagy részét most fizetős frissítésként adják, ahogy már a C7.5/N6.5 esetében is.

 

A C7/N6-ban ránk sózták a szétgányolt ablakkezelést, az iszonyat belassulást,

a hibás rétegkezelést és még hadd ne soroljam, hogy miket.

Most talán kegyeskednek kijavítani ezeket egy zsák pénzért és közben ki tudja mit rontanak el már megint,

a korábban tökéletesen működő dolgok közül, mint ahogy minden verzióváltásnál teszik.

Link to comment
Share on other sites

Ezek szerint a teljes képernyős keverő tetején rajta maradnak már végre a pluginek, ha be van kapcsolva az "Always On Top"?

 

igen, ez megjavult, a konzol előtt maradnak

 

--

install / uninstall, hivatalos álláspont fórumról

Cubase Pro 8 is a full installer it will not install over Cubase 7.5, you will have both versions installed on your computer. There is also no need to uninstall and re-install.

Best regards,

GN

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...