Jump to content
Ménemszól.hu

UA Apollo Twin Promo track szétszedve


A/D

Recommended Posts

Én speciál lemaradtam az UA Apollo Twin beharangozó videójáról, pedig...

 

 

Amiért érdekes, hogy itt van szétszedve UA pluginek nélkül és vel.

Az Apollon túl viszont rohadt jól van megírva a nóta - gitár, dob, két énekszólam, mást nem is nagyon hallok benne. Az az igazság, hogy bár Apollo rajongó és tulakdonos vagyok, ez a nóta így felénekelve és feljátszva bármilyen gagyi plugin parkkal jó lenne. Persze Apolloval a legjobb :)

Link to comment
Share on other sites

Az Apollon túl viszont rohadt jól van megírva a nóta - gitár, dob, két énekszólam, mást nem is nagyon hallok benne. Az az igazság, hogy bár Apollo rajongó és tulakdonos vagyok, ez a nóta így felénekelve és feljátszva bármilyen gagyi plugin parkkal jó lenne. Persze Apolloval a legjobb :)

Nagyon egyet tudok érteni ezzel a véleménnyel. Az Uad szerintem iszonyat jól fel van építve marketing szempontjából (is). Az ember megnéz egy ilyen videót, és látja alig van benne hangszer, egyszerű, és baromi jól szól. Veszek is egy kis Apollót és csinálok én is egy ilyet. Szerintem rengetegen vásárolhatnak így az Uadtól. A zeneszerzők, előadók, kvalitása a legmeghatározóbb tényező a jó zene kapcsán szvsz. Pl: Itt a karácsony sokan mégis a Low end Sinatrat hallgatják ilyenkor, a csili-vili friss Jingle Bells-ekkel szemben. Nyilván más oka is van, de azért van benne igazság. Egy viszonylag gagyi felvételt is simán végighallgatok, ha olyan az előadó kvalitása, fordítva ez nem igaz. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...