Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Elkészült dolgok (2015-es topic)


snaper

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Nálam sajnos még csak félkész produktum van, ezúttal digitális: Arduino alapú step sequencerbe fogtam, teljesen az alapoktól fejlesztem. Midi és CV/gate kimenetek is lesznek rajta. :) Még csak breadboardon él, és már a midi kimenete működik is. :) Na de ez egy elkészült dolgokról szóló topic, úgyhogy ez itt off. :D

Link to comment
Share on other sites

Nálam sajnos még csak félkész produktum van, ezúttal digitális: Arduino alapú step sequencerbe fogtam, teljesen az alapoktól fejlesztem. Midi és CV/gate kimenetek is lesznek rajta. :) Még csak breadboardon él, és már a midi kimenete működik is. :) Na de ez egy elkészült dolgokról szóló topic, úgyhogy ez itt off. :D

Már most jelezném, hogy ez nagyon érdekel!!!

Ha megvagy, a vas résszel szívesen belemennék a szoftos részébe :D

Link to comment
Share on other sites

A hétvégén volt időm befejezni - 96HP "próbára-bulira-cipelős" Eurorack case, alulra került 1U utility sor. Betehettem volna 4 Vector railt a modulok rögzítésére, de várni kellett volna rá és megháromszorozta volna a költségeimet, így maradt a "fapad". A tápot most találom ki, a modulok meg majd alakulnak.

IMG_2878.jpg

IMG_2880.jpg

Link to comment
Share on other sites

22 órája írta galingong:

Szép! Nagyon vagány a beégetett díszítő logó, ki fogom próbálni.

Köszi! :) Nem volt vészesen drága a készlet, tele van különböző alakú cserélhető hegyekkel. Papírra nyomtattam az ábra kontúrját, felragasztottam, és átnyomkodtam a kontúrt sima pákaheggyel, ami jó hegyes. Utána leszedtem a papírt, és kitöltöttem a belsejét. Fincsi égett fa illat volt közben. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...