Jump to content
Ménemszól.hu

Apple felvásárolta a Camel Audio-t


boka

Recommended Posts

khmmm, aha... "ha Sztív nem találja fel az Ájpodot még ma is tárcsás lenne a telefon" Igaz? :D

de maradjunk a zeneiparnál. Mégis milyen színű áttörést vársz 1-2 új Logic plugintól?

 

 

Nem egy-két plugintől… Feljebb kifejtettem.

Link to comment
Share on other sites

Ha nincs EpölVacs, még ma is homokórával mérnénk Hamilton köridejét,

ha nincs Ájped, még ma is vízben úsznának a halak

Sőt! Sztív, még Chuck Norrist is lerúgta.

 

Igen. Mert csáknorriszt is általában valami epől eszközön nézed, vagy fikázod. Manapság nemigen létezne már csáknorrisz ha nem lennének apple-gadgetek.

 

Csak nézz körül a környezetedben. A népesség 90%-a használ valami apple (vagy abból származó, vagy azt utánzó terméket) Erre írtam, hogy felforgatta a társadalmat.

Link to comment
Share on other sites

És szépen beépültek az Apple termékek a nyelvünkbe is. Nem leülök kicsit táblagépezni hanem "iPad-ezni", küldök egy "iMessage"-et...

Mondjuk nekem bajom nincs ezzel én szeretem az apple termékeket.

 

 

És ezt nem azért irtam, mert különösebb epől fan lennék. Ezek csak tények.

Link to comment
Share on other sites

A netes humort, vagy az internet térhódításást, az almához, vagy bármilyen készülékhez kötni elég nagy barmoság már ne is haragudj!

Az internet hétkoznapjainkba betörésekor, az Apple konkrétan techalott állapotban volt, már csak ezért is hülyeség amit írtok.

iMessage-elni maximum Sznobfalván szoktak.
 

Én vidéken nőttem fel, és 15 éve tök menő volt a Palmtop, de sehol nem volt még iPad.

Néhány brand ami valóban forradalmat indított: Winamp, Napster, DC++, MSN, ICQ,

 

https://www.youtube.com/watch?v=ymNFyxvIdaM

 

Link to comment
Share on other sites

Nagyjából mindenkivel egyetértek, pro és kontra. :-D

Mert az igaz, hogy az Apple mindenhogyan túl van értékelve, de mégiscsak egy robbanást okozott mégha jórészt a marketingnek köszönhetően is. Jól tette. Megtehette volna ugyanezt más is, nem merték meglépni.

Az i(valami) mp3 lejátszója előtt, az Apple tetszhalott vagy inkább rétegtermék volt, ekkor engem is vonzott a különcsége. Mp3 lejátszó és érintőképernyős eszközök voltak az Apple előtt is, mégis forradalmiak voltak a termékeik, ha az eladásokat, a konkurensek félelmét nézzük, márpedig a kapitalizmusban, cégek esetében mi mást néznénk? Ilyen a világ, pénzzel/profittal mérnek mindent.

Nem az eredeti feltalálók, igazán innovatív cégek maradnak meg a köztudatban, hanem akik őket felvásárolják, elárasztják és uralják a paicot.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...