Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Zoom H5 - felvétel


fulton

Kérdés

Sziasztok

 

Van egy Zoom H5 recorderem, de sehogy sem tudom rávenni hogy egyszerre , egy időben 2 sztereo sávot tudjak felvenni.

 

A tetjén lévő mikrofonnal felveszi sztereoban, de az XLR 1 és 2 kölön kezeli, mono-mono ként. Nekem arra lenne szükségem hogy azt is stereo sávként vegye fel, nem így...3 sávot készít. 1 sztereo és 2 mono.

Tudnátok segíteni ebben?

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Nem ez kell neked?

 

"To record Inputs 1/2 as a stereo file in MULTI FILE

mode, press the 2 track button while pressing and

holding 1 ."

 

Így elvileg az L/R inputs sztereo és az Inputs 1/2 is, tehát egy-egy sztereo fájl lesz.
De nem biztos, hogy igazam van.

Link to comment
Share on other sites

Közben állítgattam és stereo lett.. de fogalmam nincs hogy. A lényeg hogy így működik most. Viszont, ami nagyon bánt, ha interface ként használom, de tapasztaltam ezt sima felvételnél is, és pl fel engedem -3db közelébe a jelet, bizony torzít, olyan a jelek teteje, mintha compressor lenne rá téve, pedig ellenőriztem minden ki van kapcsolva. interfaceként meg egész egszerűen ilyen...szar. Nagyon rossz minőség ahogy felvesz, recseg is .. mintha agyon lenne tömörítve a hang. Nem értem mi baj lehet.

A 64 bites ASIO drivert tettem fel.

Link to comment
Share on other sites

Nem ez kell neked?

 

"To record Inputs 1/2 as a stereo file in MULTI FILE

mode, press the 2 track button while pressing and

holding 1 ."

 

Így elvileg az L/R inputs sztereo és az Inputs 1/2 is, tehát egy-egy sztereo fájl lesz.

De nem biztos, hogy igazam van.

Egyébként lehet az volt a megoldás, mert emlékszem nyomtam hosszan is azokat a gombokat.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...