Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

HELP


snaper

Kérdés

Segítséget szeretnék kérni...

 

Tudom, mentenem kellett volna, mentettem is, ezért voltam nyugis egész hétvégén.

De.

A mentéseim is elvesztek, vagy eltűntek, vagy egy gyengébb pillanatomban helyhiány miatt töröltem, nem tudom...

De oda van minden a flash drive-omról.

 

A baj, hogy azon volt minden rohadt adatom, főleg rajzok a modulárhoz és hasonlók.

 

Egy céget már megkerestem, de mivel egy rohadt monolitikus stickről van szó, ezért rohadt drágán vállalnák.

(80000-130000).

 

Tud valaki olcsóbbat?

Van valakinek ezzel tapasztalata?

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Azonnal Kürt kft! Ne is tökölj tovább! Ingyen bevizsgálják 1/2 órán belül és onnan döntöd el hogy merre tovább, természetesen az árajánlat is kezedben lesz tőlük.

Szia,

 

Kerestem őket, is, az ár is jó volt, egészen addig míg nem szóltam, hogy az PD-m bizony monolitikus, nem "sima".

Ekkor felugrott 150k-400k-ig az összeg...

Link to comment
Share on other sites

Legrobotikusabb? Az milyen?

Én egyszer egy adatmentő fickóval beszéltem náluk. Fél órát sorolta hogy megy az adatmentés mikéntje meg milyen célgépeik vannak. S semmi titkot nem árult el mert mindenki 1 módszer szerint dolgozik ezen a piacon. Csodák nincsenek, csak ügyes szakemberek. Mellesleg elmondta, sokan tévedésbe vannak hogy az adatmentés tisztán informatikai probléma! Nem! Ez fizikai szint! Mágnességtan, optika, mikroelektronika és szilárdtest fizika. Hogy az adat informatikailag hogy van szervezve, csak az utolsó puzzle.

 

Hát megkaptam a standard értékesítő szöveget :S

Link to comment
Share on other sites

Legrobotikusabb? Az milyen?

Én egyszer egy adatmentő fickóval beszéltem náluk. Fél órát sorolta hogy megy az adatmentés mikéntje meg milyen célgépeik vannak. S semmi titkot nem árult el mert mindenki 1 módszer szerint dolgozik ezen a piacon. Csodák nincsenek, csak ügyes szakemberek. Mellesleg elmondta, sokan tévedésbe vannak hogy az adatmentés tisztán informatikai probléma! Nem! Ez fizikai szint! Mágnességtan, optika, mikroelektronika és szilárdtest fizika. Hogy az adat informatikailag hogy van szervezve, csak az utolsó puzzle.

Link to comment
Share on other sites

Egyik ismerősöm ismerőse még jó 10 éve az egész saját esküvői fényképeit-videóit törölte egy gombnyomásra (persze ezt elviekben szoftveresen helyre lehetett volna állítani), lényeg, hogy akkor a Kürt Kft. azt nyilatkozta, hogy olcsóbb újra megcsinálni az egész esküvőt, mint az adatokat helyreállítani. Persze akkoriban olcsóbbak voltak az esküvők mint most és sokkal drágább az adatok helyreállítása. Persze mindez csak hallomás alapján! :D

Link to comment
Share on other sites

Mármint azt elfelejtettem írni, hogy a korábbi hozzászólásodból egyértelműen kiderült, hogy szoftveresen nem lehet megjavítani.
Pontosabban kivéve akkor, ha csak a partíció ment tönkre. Mert előfordul az, hogy látja a pendrive-ot, de nem tudja a rendszer felmountolni, mert megsérült a partíció. Jártam már így sima winchesterrel. A Disk Utility-ban viszont ilyenkor látszania kell az eszköznek. Viszont ha nem látszik, akkor tényleg Kürt vagy ilyesmi! :)

Link to comment
Share on other sites

Köszi Krisztián.

Sajnos adatmentő cég lesz a vége, ki kell köhögni a pénzt érte, mivel HW gond lesz vele.

Vérlázító, hogy egy 3 éves PD így meg tud halni...

Okés, mondjuk írtam is mint az állat :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...