Jump to content
Ménemszól.hu

A Tracktion 4 mostantól ingyenes


Bendi

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Mostantól a Tracktion 7-es ingyenes. Akinek végképp nincs DAW-ra áldozható zsebpénze, és MIDIzik, annak sokkal-sokkal jobb választás lehet, mint sok ingyenes vagy nagyon olcsó - csökkentett képességű - DAW.

https://sonicstate.com/news/2018/08/13/tracktion-t7-is-out-and-its-free/

Ráadásul akciósan 59$ az upgrade Waveform 9-re.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ekkor: 2018. 08. 13. at 13:56 írta Bendi:

Mostantól a Tracktion 7-es ingyenes. Akinek végképp nincs DAW-ra áldozható zsebpénze, és MIDIzik, annak sokkal-sokkal jobb választás lehet, mint sok ingyenes vagy nagyon olcsó - csökkentett képességű - DAW.

https://sonicstate.com/news/2018/08/13/tracktion-t7-is-out-and-its-free/

Ráadásul akciósan 59$ az upgrade Waveform 9-re.

Na kérem, most TÉNYLEG kavicsokért lehet Waveformhoz jutni. A labor sale keretében a megfelelő - a tracktion oldalán látható code-dal - $29-ért lehet a free tracktion 7-ről upgrade-elni. 8 doboz olcsó cigaretta, egy fél tank benzin, egy fél hétvégi bevásárlás ára... És - amennyire belekóstoltam - nem is rossz ez a waveform!

Link to comment
Share on other sites

27 perccel ezelőtt írta djuice:

Amúgy konkrétan milyen előnyei vannak pl. egy Cubasehez képest? Audiot pl. én mindig Soundforgeban szerettem vágni, stb. Egy ideig Samplitudedal is próbálkoztam de nem jött be hosszú távon.

Erre nem tudok mit mondani, mert nem ezt használom, hanem Logic-ot, de az az előnye mindenképpen megvan, hogy tizedáron juthat hozzá a kispénzű (kezdő) zenész egy multiplatfotmos - Mac, Win, Linux -, teljes képességű DAW-hoz.

https://www.tracktion.com/products/waveform

A lap legalján az összehasonlítás a Tracktionnek és a Waveform 8-cal, de a lényeges dolgok:

 

Support for macOS   10.9 or later (64bit)   10.9 or later (32/64bit)   10.9 or later (32/64bit)
Support for WINDOWS   7 / 8 / 10 (64bit)   7 / 8 / 10 (32/64bit)   7 / 8 / 10 (32/64bit)
Support for LINUX   Ubuntu 16.04 (64bit)   Ubuntu 16.04 (64bit)   Ubuntu 16.04 (64bit)
Support for Plugins   VST/AU/Linux VST   VST/AU/Linux VST   VST/AU/Linux VST
Unlimited Audio Tracks   Yes   Yes   Yes
Unlimited MIDI Tracks   Yes   Yes   Yes
Automation   Yes Enhanced   Yes Enhanced   Yes Enhanced
 
Timestretch Algorithm   Professional   Professional   Professional
Latency Management   Yes   Yes   Yes
Step Sequencer   Enhanced   Enhanced   Enhanced
 

A tracktion 7-tel - meg korábban a 6-tal - kicsit "ismerkedtem", szerintem egy otthoni zenész mindent meg tud csinálni vele, ameddig el nem jut a világhírig, amikor már fussa ProTools-HD-re a milliódollárokból. :)

És ha esetleg valaki még mindig 32 bites Windowson zenél, akkor a Waveform 8 is bennefoglaltatik a licenszben - úgy sejtem -, aminek van 32 bites verziója is.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...