Jump to content
Ménemszól.hu

Bréking! Olcsóbb lett az MS-20 Mini.


V László

Recommended Posts

Nem is mondta senki, hogy a boltok tehetnek róla. Gondolom pont szerencsétlenül jött ki a dolog, hogy emeltek egyet (gyanítom minden korg terméken) - erre most meg bumm, jönnek ezzel az ms mini olcsósítással. Amíg az a készlet van az itthoni boltokban, amit még a régi áron szereztek, addig esélytelen szerintem, hogy olcsóbb legyen nálunk is. Egyelőre csak usa amazonon lehet olcsóbban kapni amúgy, ahogy láttam, mindenhol máshol ugyanannyi, mint volt.

Link to comment
Share on other sites

Melőtt a hülyeség elfajul...

 

1) A hazai forgalmazó (Audmax) javasol árat, azalapján áraznak be. Gondolom megteszik, de... lásd 2-es pont.

 

2) Árgarancia van és úgy tudom nem csak a Hit Space-ben. Tehát ha valaki szeretné annyiért megvásárolni, mint a világ másik sarkában, csak kérnie kell.

 

+1 már korábban is voltak egyéni akciók MS-20 minin, pl. akkor is, mikor külföldön épp listaáron mentek.

Link to comment
Share on other sites

Igazán PRO mentalistásra utal hülyézni a kereskedelem útvesztőiben nyilvánvalóan járatlanabb fórumozókat/vevőket, de már megszokhattuk ezt a fajta "trust me, i know it better" arroganciát itt . 

 

Ettől eltekintve: kösz az infót.

Link to comment
Share on other sites

Igazán PRO mentalistásra utal hülyézni a kereskedelem útvesztőiben nyilvánvalóan járatlanabb fórumozókat/vevőket, de már megszokhattuk ezt a fajta "trust me, i know it better" arroganciát itt . 

 

Ettől eltekintve: kösz az infót.

Szerintem csak a témára mondta és gondolta, hogy hülyeség. Nem kell mindenbe belelátni a rosszat. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Az áfát ne a kereskedőn kérd számon! A hazugság meg csúnya szó.

Persze, persze, de a leírt mondat akkor is hazugság.

Másrészt, ha kérnék egy árajánlatot, az áfa mellett 27 másik okot is felsorolnának, amiért az áfánál nagyobb az árkülönbség.

A szó nem csúnya, csak a cselekedet. Ezt, hogy csúnya szó a hazugság csak a politikusok találták ki, mert nem szeretik, ha szembesítik őket. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Persze, persze, de a leírt mondat akkor is hazugság.

Másrészt, ha kérnék egy árajánlatot, az áfa mellett 27 másik okot is felsorolnának, amiért az áfánál nagyobb az árkülönbség.

A szó nem csúnya, csak a cselekedet. Ezt, hogy csúnya szó a hazugság csak a politikusok találták ki, mert nem szeretik, ha szembesítik őket. ;)

 

 

Ez igy nem igaz:

http://www.sweetwater.com/store/detail/MixCubesAct

Azaz 134 ezer forint úgy hogy nincs szállítási költség vám és többi 27 indok

http://hitspace.hu/avantone-pro-mixcube-active-monitor-cream.html

110e ft  áfával papirral országban kézhezkapva...

Az árgarancia meg igaz! Pofátlannak kell lenni és írni kell nézd x helyen ennyibe kerül megy nálatok ennyiért? A 3-4 boltból ami hazánkban található egyik úgyis oda adja annyiért....

Link to comment
Share on other sites

Alkudozni kell, sőt kötelező a boltokban. Amelyik nem saját maga ellensége, az fog valamennyi kedvezményt adni. Én spec elég ritkán hagyom ki ezt a ziccert, ha új cuccot veszek (soha). Persze többször is volt olyan, hogy nem engedtek, de akkor megvettem ott, ahol rugalmasabbak voltak és ennyi. Volt aki felajánlotta, hogy mielőtt bárhol érdeklődöm, hozzájuk menjek, megnézzük együtt, hogy az adott cucc mennyi a többi boltnál és az alá megyünk árban. Ez azért elég korrekt hozzáállás. Nem minden hazai kereskedő rabló. Nekem elég sok pozitív tapasztalatom gyűlt össze az idők során velük.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...