Jump to content
Ménemszól.hu

Pontosan így kellene kinéznie egy modern workstation-nek


V László

Recommended Posts

De nem így működnie.

A zoomnál se túl gördülékeny a történet, de amikor 54 másodpercnél a hivatalos videóban késik a reakció, s az ujj után lemaradva igyekeznek a paraméterek megváltozni, az módfelett aggasztó. Felvették volna legalább többször, csak lett volna alkalom, amikor rendesen fut.

Még hogy visszatért a király! :'(

Egyébként el tudom képzelni, mennyit könnyítene egy ilyen önálló hozlakviszlek a beatmakerek életén.

Link to comment
Share on other sites

A zoomnál se túl gördülékeny a történet, de amikor 54 másodpercnél a hivatalos videóban késik a reakció, s az ujj után lemaradva igyekeznek a paraméterek megváltozni, az módfelett aggasztó. Felvették volna legalább többször, csak lett volna alkalom, amikor rendesen fut.

Még hogy visszatért a király! :'(

Egyébként el tudom képzelni, mennyit könnyítene egy ilyen önálló hozlakviszlek a beatmakerek életén.

Gyász :)
Jó lenne, de nincs innováció, csak gányolás a zenész-kütyüs, hangkártyás iparágban.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Inkább csapkodom az MPC2000XL-t, mint egy részeg csimpánz. Azt megnyomod, és akkor szól, amikor én akarom. Van APC-m is, Macbook Pro-val használom, de NEM tökéletes az sem. Lehet, SSD-vel jobb lenne, de az APC 20 egy fokkal sem tud kvázi kevesebbet, mint ezek; mindegyiknél a gép számol, ezek csak kontrollerek. Ok, na meg a hangkártya, de annyit nem érnek, amennyibe kerülnek...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...