Jump to content
Ménemszól.hu

Recommended Posts

Ahh, át tudom érezni ezeket a dolgokat :( Nekem most ilyen öröm az ürömben helyzetem van. Végre sikerült albérletből saját lakásba költözni (tegnap előtt), ami szerintem az egyik legnagyobb dolog, viszont az eddigi albérletemben (ami egy kis családi ház volt) lévő 4m x 4.5m-es zeneszobát le kellett cserélnem egy 2m x 4m-es "csőre". Mondanom sem kell, hogy vérzik a szívem. Szoba végében vastag függöny, frankón behajtva, akusztikai elemek / hangelnyelők megrendelve. Most legalább van újabb cél, saját családi ház, nagy szobával :) 

Szerkesztette Csuzlee

Hozzászólás megosztása

Ez szuper volt!

Most készülök átépíteni a kis stúdiómat, azt hiszem nálam is lesz egy látogatásotok :-)

A méretek sajnos itt is kissé korlátozottak lesznek, de a falak tetszőleges szögekben ingadozhatnak.

Hozzászólás megosztása

Misi, Óriás köszönet ezért a cikkért!

Hozzászólás megosztása

Faborítású tetőtérnél mit javasoltok első körben? (ferde tető, viszonylag kevés párhuzamos fal, de az is főleg gipszkarton, ill. polccal takart).

Hozzászólás megosztása

Ekkor: 2015. 12. 03. írta comp:

Faborítású tetőtérnél mit javasoltok első körben? (ferde tető, viszonylag kevés párhuzamos fal, de az is főleg gipszkarton, ill. polccal takart).

foto/rajz, méretek, belső elrendezés stb...milyen információk hiányában nem tudok nyilatkozni. de valószínüleg azok ismeretében sem túl sokat, mert a te eseted akkor egy fokkal speciálisabb. ezt meg kéne hallgatni és megmérni. nagyon nagy általánosságok vannak az előző posztban is pl a falak közelében tapasztalható jelenségek, stb... azokat érdemes megfontolni

Hozzászólás megosztása

Ha már hangfaltartó...mi a véleményetek a tüskékről? Nekem jobb híján ez van a monitorhangfalaim alatt.

Hozzászólás megosztása