Jump to content
Ménemszól.hu

Bécsi boltnyitó party


A/D

Recommended Posts

12 órája írta DeMarco:

Köszi az szkeptikusokat igazoló önvallomást! Ez a lényeg, erről beszéltem. (Kis hal a nagy akváriumban... Nagy fába a fejszét..) :) 

 Ha nem vigyáztok és csak a hype van tolva, az a minimál dizájn még a közröhej kategóriájává is válhat labanc szintéren! Nem akartam eddig megjegyezni, de nekem is kb. a nagyanyám nyárikonyhájába képzelt, zene-suhanc álomnak még elégséges "dream studio" szürrealizmusa ötlött fel első blikkre. Talán több szem többet lát, érdemes meggondolni!

Nyári konyhában parketta? :o

Link to comment
Share on other sites

6 órája írta dopeboyfresh:

Annyira rosszarcok vagytok, ha nem Hajrá Magyarok! A bolt jó és célnak megfelel. Lehetne akár egy kortárs kiállítótér is ostobák. Én meg szitkozódom, mert fáj, hogy az agyatok nem sturuktúrálja a kevéselvű berendezést. Igen legyen minden összehányva, mint a Schneidersnél. Disznók, vájuhoz.

Tessék, a bejáratos képen látszik, hogy a plafon is faszán minimál. Még beleraknak egy két olasz design bútor másolatot (nem ikeát) és tök trendi és a parketta is hozzájárul a reuse szellemében. Minden szürke fehér fekete és a padlózat meg nem. Gondolom, egy applebolt sem tetszik nektek a festett plafoncsövezettel.

Ez valami panelszleng?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...