Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Acuna88 kontroller beálításai


tinta

Kérdés

Segítséget szeretnék, kérni egy hozzáértőtől. Van egy Acuna88 billentyűzetem és szeretném használni a vezérlő gombokat tekerőket. Sajnos csak angol nyelvű leírásom van hozzá és fordítgattam, de egy kukkot sem értek belőle. Valószínűleg azért is, mert nem volt még soha midi billentyűzetem. Amit szeretnék tudni, hogyan lehet vezérelni szintit. Mi menü sorrend/ek. Hogyan lehet eltolni az oktávot. Stb. Elvagyok egy kicsit szomorodva, sok kütyűm volt van, mindegyiken eltaláltam, hát ez kifogott rajtam. Valahogyan nem esik kézre.

Remélem valaki érti ezt és tud segíteni.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

1 órája írta tinta:

Segítséget szeretnék, kérni egy hozzáértőtől. Van egy Acuna88 billentyűzetem és szeretném használni a vezérlő gombokat tekerőket. Sajnos csak angol nyelvű leírásom van hozzá és fordítgattam, de egy kukkot sem értek belőle. Valószínűleg azért is, mert nem volt még soha midi billentyűzetem. Amit szeretnék tudni, hogyan lehet vezérelni szintit. Mi menü sorrend/ek. Hogyan lehet eltolni az oktávot. Stb. Elvagyok egy kicsit szomorodva, sok kütyűm volt van, mindegyiken eltaláltam, hát ez kifogott rajtam. Valahogyan nem esik kézre.

Remélem valaki érti ezt és tud segíteni.

 

 

 

Milyen szintit szeretnél vele vezérelni és a szintinek milyen paraméterét?
Viszont az oktáv emelés az a billentyűzet sajátossága, van olyan billentyűzet, amit zónánként lehet állítani.

Ha esetleg be tudod linkelni (vagy felölteni) a szinti és a billentyűzet használati útmutatóját, akkor biztosan könnyebben tudunk segíteni, mert így kutakodni a neten használati útmutatóért sok időbe telik.

Link to comment
Share on other sites

Addig már eljutottam, hogyan lehet oktávot váltani. Az mit jelent, van egy  General MIDI sound set lista, 127 hangszerrel. Midi szerkezet révén nincs hanggenerátor, de akkor minek a lista. Lehetséges egy syintin (juno Stage) kiválasztott hangszínt elmenteni beállításokkal az acunával. Van itt egyáltalán valaki aki ért a midi szerkezetekhez.

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...