Jump to content
Ménemszól.hu

DSI REV2


V László

Recommended Posts

Nagyon jó darab, tisztára el vagyunk kényeztetve: DM12, REV2 ... csak győzze az ember pénzzel. :D

Nem is tudom melyiket venném... mert az egyik az olcsó és relatíve új a hangja, vagy a jól megszokott vaskosabb, de már sokszor hallott hangot, ami drágább?

Mondjuk szerintem elég jó demókat írtak hozzá.



Azon gondolkodom, melyik cég lesz a következő, aki polifónnal jelenik meg?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 perccel ezelőtt írta upstream:

Elektron dobta a dobgépet..

Én nem keseregnék, ha jönne a Nord a Wave 2.0-val pl. 

Én sem tartom kizártnak. De én most analógokra gondoltam. Persze lehet hogy tudsz valamit és a Clavia akarom mondani Nord kijön egy analógszűrős Wave 2.0-val! ;)

Ps.: közben csak most sikerült felfedeznem a Digitaktot. Ez mondjuk nem az én cuccom lesz szvsz.

Szerkesztette draco draconis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 1/20/2017 at 12:58 írta upstream:

Elektron dobta a dobgépet..

Én nem keseregnék, ha jönne a Nord a Wave 2.0-val pl. 

Lesz az, de szerintem meg 1-2 evet varat magara. Meg kell hogy a lassan (remelhetoleg) ebredezo 90es evek retrojaba kiserletezo kedvuek elkezdjek ASR-10 modjara hasznalni. :) En a Clavia helyeben, ha dolgoznek is rajta, meg varnek egy kicsit a piacra dobassal. :) 

Link to comment
Share on other sites

15 órája írta DutchFlowers:

Lesz az, de szerintem meg 1-2 evet varat magara. Meg kell hogy a lassan (remelhetoleg) ebredezo 90es evek retrojaba kiserletezo kedvuek elkezdjek ASR-10 modjara hasznalni. :) En a Clavia helyeben, ha dolgoznek is rajta, meg varnek egy kicsit a piacra dobassal. :) 

Hát nem tudom lesz-e. A Wave1 is elég nagy bukta volt nekik. Nem jött be amire számítottak.. :(

Link to comment
Share on other sites

5 órája írta upstream:

Hát nem tudom lesz-e. A Wave1 is elég nagy bukta volt nekik. Nem jött be amire számítottak.. :(

Azert kell azzal meg varni. De en fogadnek ra, hogy 1-2 even belul megindul a hasznaltpiaci erdeklodes, mert nagyon potens hangszer. Es persze lehet, hogy nem ugy lesz, es akkor hulyeseg is volna piacra dobni barmit is: belefutni egy ujabb pofonba, minek? Az esetben meg akinek megis az kellene, a hasznaltpiacon lesz meg egy jo ideig, mert eleg jol meg van epitve.

De egyebkent nekem is :(, mert szerintem, es szigoruan maganvelemeny, a Wave volt a Nord utolso erdekes, ujdonsagereju (mar Clavia szinten) nagy dobasa. A piaci lelkesedes hianya azt mutatja, hogy nagyon koran volt. Es az is lehet, hogy nagyon keson, mert az emberek inkabb szoftvereznek manapsag, ha hangmintarol van szo. De attol fuggetlenul baromi jo kis cucc az. Sajnos egyelore az a keves, amit arulnak, eleg jol tartja az arat...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Sziasztok! Néhány hete boldog tulajdonosa vagyok egy rev2-nek, nagyon szeretem, eddig a legjobb szinti, amit használtam.

Viszont valami zavar, kissé halványnak érzem az oled kijelzője fényerejét, de nem találtam a beállítások között, hol lehetne ezt az értéket növelni, avagy csökkenteni.

Esetleg valakinek van erre 5lete? Köszi előre is!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Sziasztok! Újabb kérdésem a témában, bár még mindig a display-jel kapcsolatos. 

Csatoltam egy képet, most már így néz ki a kijelző, hol erősebben, hol gyengébben világítanak a szegmensek.

Esetleg van valaki, aki foglalkozik ilyen javítással? Köszi!

DSIDispaly.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...