Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Focusrite Scarlett 2i2 hiba


-Empty-

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

35 perccel ezelőtt írta Hobkins:

Szia!

A rendszered SSD-n van?

Szia! nem. (próbálnék konkrétabb lenni, csak nem tudom, milyen információk fontosak :) ) próbálnám megoldani win újratelepítés nélkül (főleg, hogy tartok attól, hogy a probléma továbbra is fent fog állni) 

Link to comment
Share on other sites

5 perccel ezelőtt írta -Empty-:

Szia! nem. (próbálnék konkrétabb lenni, csak nem tudom, milyen információk fontosak :) ) próbálnám megoldani win újratelepítés nélkül (főleg, hogy tartok attól, hogy a probléma továbbra is fent fog állni) 

Mi a konkrét hibaüzenet, amit kiír kék halálnál? Másik USB porton nézted? Minden driver-ből a legfrissebb van feltelepítve?

Link to comment
Share on other sites

1 perce írta Hobkins:

Mi a konkrét hibaüzenet, amit kiír kék halálnál? Másik USB porton nézted? Minden driver-ből a legfrissebb van feltelepítve?

húha, azt hol tudom pontosan megnézni? amikor a kékhalál után újraindul a gép, akkor kiírja, viszont azt nem mentettem el. konkrétan a kékhalálnál 0x00000A1-et ír (már nem emlékszem, hány 0 :) ) másik porton nem próbáltam még, csak furcsa, hogy eddig minden okés volt. (mármint a kékhalál előtt :) )  vírus okozhat ilyet? merevlemezem se csúcs, most ellenőriztem, 52% a kondíció. memóriatesztet csináltam, bár az alap windowsos hülyeséggel, lehet, hogy nem arra kéne ezt bízni. 

Link to comment
Share on other sites

Ohh hát a winyó simán csinálhat ilyet.
A kék halál képernyőn ki írja elvileg szövegesen is, hogy IRQL NOT  bla bla bla legalábbis nekem ez jött elő AVID Duet-tel, és az SSD volt a ludas. A winyót cseréld le szerintem, azzal kezdj. Ha van egy másik winyód, telepíts oprendszert!

Link to comment
Share on other sites

5 perccel ezelőtt írta Hobkins:

Ohh hát a winyó simán csinálhat ilyet.
A kék halál képernyőn ki írja elvileg szövegesen is, hogy IRQL NOT  bla bla bla legalábbis nekem ez jött elő AVID Duet-tel, és az SSD volt a ludas. A winyót cseréld le szerintem, azzal kezdj. Ha van egy másik winyód, telepíts oprendszert!

igen, valami ilyesmit irkál :D nna remek. köszi a segítséget :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...