Jump to content
Ménemszól.hu

Schmidt Synthesizer


xinu

Recommended Posts

Ilyen terméknek az ára csak tömegtermelés során jönne be mindenkinek - cégtulajnak és vásárlónak egyaránt. Ez van ha egy-két ember gyárt szintetizátort és még évekre meg is akar élni belőle.

Elad 20 darab ilyent - ha elad egy év alatt -, az ugye 400.000 euro, amelyben erősen benne van az egyévi megélhetési költsége pár embernek, plusz anyag és járulékos költség. No meg a profit, amiből a Bahamákra, Egyipomba, Pomázra megy üdülni.

Ebből az árból MINDENT meg lehet venni, amire az embernek szüksége van. Ezer analóg poli plusz vintage cuccok, plusz...?

(ha vmely kínai cég, vagy Behringer megvenné a liszensz jogokat és 3000 euro környékén árulná, akkor sikertermék lenne :D:D:D )

Szerkesztette draco draconis
Link to comment
Share on other sites

Annyira bírom ezt a mentalitást, már ti. azt, hogy vannak fórumok, ahol emberek mindent annyira tudnak :) Jön egy hír s páran osztják egyből az észt, pedig se látni nem, se hallani nem hallotta kb. senki a hangszert. Gratulálok! A Behringer Deepmind az a tuti s minden más, mivel el nem érheti(k), az élből ócska és szar. 

Link to comment
Share on other sites

11 órája írta xinu:

Na ez az! Ennek tudatában kinek kell majd ez? :o

 

Annak, akinek már mindene van/megvan. Aki ilyesmi luxuscikkek vásárlásásra adja a fejét, az nyilván nagy ívből tesz rá, hogy a behringer deepmindot mennyiből hegesztik össze az 1 dolláros órabérért térdelő kínai alkalmazottak. Gondolom egy újabb maserati bejeltésekor is mindenki őrjöng az autós fórumokon, hogy ebből hány opel corsa jönne ki... :)

Link to comment
Share on other sites

Szvsz ennek eldöntése ugyanúgy nem lehet feladatot, mint az ész osztása azoknak, akik még csak nem is hallottak vmit! Ugyanúgy csapda. Hm!? Sose értettem a feltételezést, hogy azért, mert vkinek vmi elérhetetlen miért gondolja bárki is, hogy csak gyűjtő lehet vki, már ti. aki a másik oldalon van? Hm? Értem én, hogy megy a "szorongás" ezerrel, de visz ez előre? ;) 

Szerkesztette Nagy Ákos
Link to comment
Share on other sites

Talán azért, mert egy ilyet viszonylag kevesen fognak bavágni egy furgon rakterébe, hogy aztán koszos fellépőhelyeken tekergessék kitéve olyan veszélyeknek, hogy a következő fellépő részegen beleönt egy fél korsó csapolt sopronit ? Milyen szorongásról beszélsz ? Úristen.

A gyűjtő lehet akár egy pejoratív kifejezés is olyan emberekre, akik felhalmoznak, ámbár keveset használnak egyes hangszereket, de ez nem feltétlenül van így - akár napi használatban is lehet egy gyűjtőnél a hangszer, a kettő nem zárja ki egymást, nemde ?

Szerkesztette _cutoff
Link to comment
Share on other sites

Arról ember, amiről ez az egész átkozott fórum szól kb. ;) Mindenki lenéz mindenkit, a farkát méregeti a másikéhoz, osztja az észt ezerrel, leszól dolgokat úgy, hogy gőze sincs róla, nem is hallotta, látta és folyamatosan feltételez mindenről és mindenkiről mindent. 

Azt nem hallottad még, hogy zenész az, aki az 5000 dolláros hangszerét berakja az 500 dolláros autójába, hogy adjon egy 50 dolláros gázsijú koncertet? Az nincs meg, hogy a zenésznek a drága vagy nem drága hangszer a munkaeszköze? Ergó, ha jó, akkor nem azt fogja nézni, hogy drága vagy se. 

El kéne engedni végre ezt a rettenetesen fellengzős és amatőr mentalitást, lásd fentebb! Ha inged, vedd magadra, ha nem, akkor ne! 

Szerkesztette Nagy Ákos
Link to comment
Share on other sites

11 perccel ezelőtt írta _cutoff:

Ok, tényleg nem ismerlek, lehetsz te is akár egy potenciális schmidt vásárló. Ez esetben elnézést és várom a demókat/ezzel készült műveket alkalmasint.

Nem tudom milyen. Ugyanúgy nem hallottam, ahogy gondolom sokan mások se ;) Kifejezetten érdekel mit tudhat. Elég sok modulációs lehetősége lehet. Nekem pl. az egy nagyon fontos szempont, mert nnem akarom mindig a modulárjaimat a színpadra cipelni. Az Arturia Matrix Brute emiatt tetszik is, nagyon. 

Link to comment
Share on other sites

1 perce írta _cutoff:

Abszolút nem értem miért engem támadsz, de nem is igazán érdekel. Idejársz általánosítgatni, fellengzősködni, lenézni és kicsinyes vitákba bonyolódni a többi fórumozóval és utána a fejükhöz vágod ugyanezt. Légy profi. légy különb. 

Ja, tényleg! valójában én tolom a  kicsipöcsű focit tényleg. Kösz, hogy felhozod a korábbi agyatlan támadásokat a fórumozók részéről. Szintén hasonló "biztos, hogy ez ilyen és ilyen" téma kapcsán pattant ki az is. Na pápá, megyek inkább zenélni, az termékeny, ez nem, ahogy írod is ;) 

Link to comment
Share on other sites

26 perccel ezelőtt írta Nagy Ákos:

Mindenki lenéz mindenkit, a farkát méregeti a másikéhoz, osztja az észt ezerrel, leszól dolgokat úgy, hogy gőze sincs róla, nem is hallotta, látta és folyamatosan feltételez mindenről és mindenkiről mindent. 

Ez nem fórumspecifikus jelenség, hanem általános emberi gyarlóság, nem kell túlreagálni. ;)

Link to comment
Share on other sites

2 órája írta Nagy Ákos:

Annyira bírom ezt a mentalitást, már ti. azt, hogy vannak fórumok, ahol emberek mindent annyira tudnak :) Jön egy hír s páran osztják egyből az észt, pedig se látni nem, se hallani nem hallotta kb. senki a hangszert. Gratulálok! A Behringer Deepmind az a tuti s minden más, mivel el nem érheti(k), az élből ócska és szar. 

Ákoska, a hivatásos seggnyalók véleménye nem számít. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja. A Behringer Deepmind azért az árért mindent bealáz. Aki nem süket az hallja. Hangszersznobok hátrányban. 

Gearlslutzon olvasom hogy vki megveszi a 6-os változatot és mellé a 12racket...

18 poli... analóg. 2 timbrál. Plusz egyebek. 580.000 ft. körül ?

Szerkesztette draco draconis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...