Jump to content
Ménemszól.hu

Schmidt Synthesizer


xinu

Recommended Posts

Bár nekem kettős érzésem van ezzel a szintivel kapcsolatban - szeretem az exkluzív dolgokat -, de azt meg kell hagyni, eleddig minden általam olvasott fórumon fikázták a hozzászólók és nem csak a vélt nagy árrést felhozva indokként, hanem a hiányzó funkciók és lehetőségek garmadáját, illetve a középszerű hangját. Ez utóbbiról azt gondolom, valószínűleg nem a rossz oldalát mutatják a demókban...

Mindenesetre az "old school stock, with through-hole mounting technology" engem nem győzött meg, így egyelőre lakásra költöm a pénzt. :-D

Link to comment
Share on other sites

6 órája írta draco draconis:

Igen, megtudhatjuk hogy lesz egy benzinkutasból sznob álzenész.

Drága kicsi fanyalgó plüssturulom!

Te nem hallottál még arról, hogy vki nem a szakmájában kezd elsőként? Ez alapján ítélsz emg vkit, vmit? Oltári nagy faszfej vagy, de ez eddig se volt számomra rejtély. Igen, egy őstahó, suttyó, proli, pronyó seggfasznak tartalak, ahogy írod. Tűpontosan látsz ;) 

Osztás ezerrel, de zene az nyema. Na, ezért imádom az ilyesféle fórumokat. Na helló pronyókám! 

Link to comment
Share on other sites

Mindenki magából indul ki: hülyegyerek, én elég sokat zenélek. :D Jól hallottad zenélek, nem pedig zörgetem a szemetet mint amit pölö te művelsz. Figyelj már kiscsákó amit te csinálsz azt az imbecil dedós is tudja a homokozóban egy műanyaglapáttal a kezében. 

Értem én hogy egy tahó benzinkutas megsejtette önnön hiábavalóságának értékeit, és változtatott, de azért mert fennhordod az orrodat még könnyen beleakad szemlétomást más seggébe. Mutatván valós értékeit... ;)

Szerkesztette draco draconis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Ekkor: 2017. 09. 20. at 17:14 írta Nagy Ákos:

Drága kicsi fanyalgó plüssturulom!

Te nem hallottál még arról, hogy vki nem a szakmájában kezd elsőként? Ez alapján ítélsz emg vkit, vmit? Oltári nagy faszfej vagy, de ez eddig se volt számomra rejtély. Igen, egy őstahó, suttyó, proli, pronyó seggfasznak tartalak, ahogy írod. Tűpontosan látsz ;) 

Osztás ezerrel, de zene az nyema. Na, ezért imádom az ilyesféle fórumokat. Na helló pronyókám! 

Idejottel eszt osztani keretlenul, es amikor helyretesznek a hozzaszolasaid alapjan teljesen ertheto modon, meg te akarod felhuzni az orrodat. Vicces pofa lehetsz. Te nagy zenesz. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...