Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase 9 Felvett Midi (insturment track) eltűnik

Csuzlee
 Share

Kérdés

Sziasztok!

Cubase 9, van egy projektem, benne összesen 3 instrument track (mind a három massive). Hozzáadok még egy tracket, elindítom a felvételt, fel is veszi, de amikor megállítom, vagy kikapcsolom a recordod, eltűnnek a felvett részek. Találkozott már valaki ilyennel? Valami ötlet?

Köszi,
Csuzlee

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Nekem meg az a tapasztalatom, amikor a Roland JP-8080-ról veszek fel, úgy sikerül a legjobb/pontos/feszes felvétel, ha a felvétel közben a "piano roll" (fejből nem tudom a pontos nevét) nézet van megnyítva :)

Illetve elég fura volt, amikor még Cubase 8.5-t használtam, hogy nem tudta megnyitni a project file-t, s 3 órás munkám veszett oda.
Ha elért a project file ez bizonyos méretet, akkor nem mentett... Cubase 9-ben szerencsére ez a próbléma nem áll fent.

• 0
2 órája írta Csuzlee:

Azért is furcsa egy kicsit, mert eddig ilyet nem csinált, és most új gép miatt már win 10-et tettem fel...Ettől függetlenül működnie kellene.

Egyébként a megoldás: berajzolom előre a sávot, ahova felvenni szeretném, midi recording merge módban, majd ráveszem :D hihetetlen....

Ehhez hasonló agyrémekből van vagy 100 és sokkal durvábbak is.