Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

OS Sierra


djuice

Kérdés

Hahó!
Az alábbi problémám volna:

OS Sierra: telepítés folytatásához kattintson a folytatás gombra. Ezután felugrik egy ablak, hogy ...szükség van a szg. Apple általi jogosultságának ellenőrzésére 

Kattintok a folytatásra és nem történik semmi hanem visszaadja az előző ablakot.  

:wacko: ???

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

Megjött ebayről a HDMI-VGA átalakító, viszont nem működik vele a Mac. Ez miből adódhat tudja valaki?
Ha műholdas egység HDMI-jét kötöm rá, akkor van kép a VGA moncsin, csak kicsit össze van ugorva, de a Mac-et rákötve csak fekete  a képernyő. Ezek az átalakítók vajon elektronikát is tartalmaznak, vagy csak át vannak kötve a szálak natúr adott csatlakozó érintkezőkhöz?

Link to comment
Share on other sites

Lehet, hogy hülyeség, amit írok, de emlékeim szerint a HDMI/VGA átalakítók egyben digitális/analóg átalakítók is. A VGA sztem analóg. Tehát van elektronikájuk, és talán van irányuk is. Tehát vagy HDMI portból tudsz meghajtani egy VGA megjelenítőt, vagy VGA forrásról tudsz meghajtani egy HDMI megjelenítőt.

Link to comment
Share on other sites

3 perccel ezelőtt írta NeoC:

Tehát vagy HDMI portból tudsz meghajtani egy VGA megjelenítőt, vagy VGA forrásról tudsz meghajtani egy HDMI megjelenítőt.

Jó, hát ez 800Ft-ért jött kínából egy sima nylonzacskóban. :) Semmi nincs ráírva, de az ebayen írták kommentbe hogy működik. 
És rákötöttem a beltéri HDMI-jére vele a VGA moncsit, ott adja a képet mint írtam is. A Mininél ue. a jelirány vagy max. még kommunikálhat akkor az elektronikával és azért nem felel meg neki?
Gondoltam csak nem veszek már emiatt mégis egy HDMI-s TV-t is, mert lassan ellövöm az összes félretett pénzem erre a macezős hülyeségre, aztán a végén ott tartok, hogy marad inkább a PC, akkor csak feleslegesen szívattam idáig az egésszel magam. Valahogy nem csíp engem ez az Apple már látom. :D 

Link to comment
Share on other sites

3 órája írta djuice:

Jó, hát ez 800Ft-ért jött kínából egy sima nylonzacskóban. :) Semmi nincs ráírva, de az ebayen írták kommentbe hogy működik. 
És rákötöttem a beltéri HDMI-jére vele a VGA moncsit, ott adja a képet mint írtam is. A Mininél ue. a jelirány vagy max. még kommunikálhat akkor az elektronikával és azért nem felel meg neki?
Gondoltam csak nem veszek már emiatt mégis egy HDMI-s TV-t is, mert lassan ellövöm az összes félretett pénzem erre a macezős hülyeségre, aztán a végén ott tartok, hogy marad inkább a PC, akkor csak feleslegesen szívattam idáig az egésszel magam. Valahogy nem csíp engem ez az Apple már látom. :D 

Nincs egy sima HDMI-s TV-d a "közelben"? Azzal vígan tudnád használni.

Link to comment
Share on other sites

5 órája írta djuice:

Jó, hát ez 800Ft-ért jött kínából egy sima nylonzacskóban. :) Semmi nincs ráírva, de az ebayen írták kommentbe hogy működik. 
És rákötöttem a beltéri HDMI-jére vele a VGA moncsit, ott adja a képet mint írtam is. A Mininél ue. a jelirány vagy max. még kommunikálhat akkor az elektronikával és azért nem felel meg neki?
Gondoltam csak nem veszek már emiatt mégis egy HDMI-s TV-t is, mert lassan ellövöm az összes félretett pénzem erre a macezős hülyeségre, aztán a végén ott tartok, hogy marad inkább a PC, akkor csak feleslegesen szívattam idáig az egésszel magam. Valahogy nem csíp engem ez az Apple már látom. :D 

Ezeket meg megpróbálhatod nyomogatni indítás utan hatha be van neki ragadva valami.
Command–Brightness Up
Turn Target Display Mode on or off.

Command–Brightness Down
Turn display mirroring on or off when your Mac is connected to more than one display

Link to comment
Share on other sites

13 órája írta Bendi:

Nincs egy sima HDMI-s TV-d a "közelben"? Azzal vígan tudnád használni.

Van, csak a család azon tévézik napestig... Kilőve! (Múltkor azt a telepítős problémát annak fejében írtam amúgy, azon próbálgattam egy kis ideig, de láttam hogy ez nem egyszerű menet, így eleve elvetettem, hogy azon szerencsétlenkedjek napokig.)

11 órája írta psychonaut:

ha alibaba hozta írj nekik

Ebay. 1 hónapot vártam így is rá majdcsak. Nem ér annyi kínlódást még plusz az egész, meg írtam már 2x, hogy más eszközön jó az átalakító, ad jelet. Szerintem csak simán szívatja a népeket az Apple, hogy vedd meg a 10 ezres szart hozzá ami gyári! :( 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...