Jump to content
Ménemszól.hu

The 12 days of UAD


Csuzlee

Recommended Posts

Amúgy nálam a Massenburg tuti és nagyon esélyes az SSL, és arra gondoltam, ha ezeket még 50%-al meg is akciózzák, akkor is a kettő együtt 300 EUR, és akkor inkább hozzá dobok még 100 EUR-ért 2 plugint. Csak nem tudom melyik kettő legyen. Kellene egy jó Bus compressor (Precision buss compi, vagy 33609) mert az nekem csak a Fairchild van, valamint 1081 / Antares / Lexikon között mélázom.

Link to comment
Share on other sites

8 perccel ezelőtt írta Csuzlee:

Amúgy nálam a Massenburg tuti és nagyon esélyes az SSL, és arra gondoltam, ha ezeket még 50%-al meg is akciózzák, akkor is a kettő együtt 300 EUR, és akkor inkább hozzá dobok még 100 EUR-ért 2 plugint. Csak nem tudom melyik kettő legyen. Kellene egy jó Bus compressor (Precision buss compi, vagy 33609) mert az nekem csak a Fairchild van, valamint 1081 / Antares / Lexikon között mélázom.

Hasonloan logikaztam en is, nehany elteres van a pluginek kozott, de kb. ez a csapas irany nalam is ;)

Link to comment
Share on other sites

Végigjátszottam a dolgot. A bundle-ok részeit külön számolja, viszont a "collection"-okat egynek.

De nagyon korrektül, ha a négy létező legdrágább plugint is rakod össze (akár kell, akár nem), akkor is 399 a vége. Akár 4 db 349/db-osnál is.

Tehát pl össze lehet rakni a komplett Manley bundle-et, (699) és hozzá lehet csapni a Massenburg-ot, (299) szumma 399-ért, 998 helyett. Ez több mint 50%

Kár, hogy nincs épp felesleges 399-em....

Link to comment
Share on other sites

30 perccel ezelőtt írta NeoC:

Végigjátszottam a dolgot. A bundle-ok részeit külön számolja, viszont a "collection"-okat egynek.

De nagyon korrektül, ha a négy létező legdrágább plugint is rakod össze (akár kell, akár nem), akkor is 399 a vége. Akár 4 db 349/db-osnál is.

Tehát pl össze lehet rakni a komplett Manley bundle-et, (699) és hozzá lehet csapni a Massenburg-ot, (299) szumma 399-ért, 998 helyett. Ez több mint 50%

Kár, hogy nincs épp felesleges 399-em....

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Na most kicsit szomorú és csalódott vagyok, bár magamnak köszönhetem :( Mivel lejárt már az Antares Autotune Demo, ezért nem tudtam kipróbálni és féltem letelik az akciós nap, ezért gyorsan bedobtam a csomagba és csak most látom, hogy ebből az AUD verzióból hiányzik a transpose gomb, amit a legjobban szerettem volna haszálni belőle :( Remél ez fejlesztve lesz :(

Link to comment
Share on other sites

50 perccel ezelőtt írta deneverstudio:

Jól értem, hogy minden nap hozzájön egy újabb kedvezmény? Tehát nem jár le az előző napi, csak a 12. nap végén, együtt az összes?

hát nekem sem egyértelmű, mert 0.5 nap után kitették a 2. day-t és most nem tudom, hogy ott marad, vagy csak megmutatták, mi lesz a 2. nap...

Link to comment
Share on other sites

22 perccel ezelőtt írta deneverstudio:

Annak nem sok értelme van, hogy naponta változzon, mert ennyi idő alatt nem is nagyon lehet kitalálni, hogy mit vegyen az ember.
Szerintem naponta hozzájön egy újabb.
A Distressor beszarás jó lett. Én meg arra gyúrok.

ahh, én elszoktam attól, hogy valami korrekt...mondjuk nem bántam meg a 4-es bundlet, nagyon jó vétel volt most, főleg, hogy minden plugin alapból 300+, amit bele tettem

Link to comment
Share on other sites

En meg -kis uzletpolitikai gyanuval- kivarnam izgulva a 12 napot.... Az elso napi nagyon eros volt, a masodik kozel sem annyira. Ha en lennek az UAD sales managere, akkor a vege fele dobnam be a legerosebb (UAD penzugyi szempontbol a legnagyobb “buktakat”) ajanlatokat, (pont ilyen ivvel, ahogy elkezdtek) hogy a kozonseg jo resze mar elszorja a penzet addigra, es kisebb legyen a forgalom. Mondjuk a 12. napon egy teljes szett, mondjuk ezerert....

En a 12. napon vasarolnek, addig csak modellezgetnem az addigi ajanlatokat. Vegulis az utolso nap, mar csak az aznapit kell gyorsan vegiggondolni, a tobbi mar atgondolt lesz.

Persze azt csinaltok, amit akartok....:)))

Link to comment
Share on other sites

Na, kijött a mai ajánlat is. Nem léptek túl az 50%-os ötleten, de máris nem áll meg a tegnapi példa-számításom...:)

Nagyon ki van ez találva marketing és játékelmélet pszichológiailag....:)))

Van egy fogadásom, hogy az első nap meghirdetett "999-ért 11-et"-nél végül nem lesz összességében jobb ajánlat a matek szempontjából (illetve a 3/4-6/7-nél, fajlagosan), csak a kedélyeket csigázzák az 1 db "valamilyen" plugin leárazására várók körében. Végülis 11 bármilyen plugint megvenni 91EUR/db áron, az elég baráti. (vagy 100-ért a kisebb csomagokban)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...