Jump to content
Ménemszól.hu

The 12 days of UAD


Csuzlee

Recommended Posts

26 perccel ezelőtt írta Hobkins:

Üdv Fórumozók!

Emlékszik valaki arra, hogy félévkor, esetleg tavaly év végén a Custom 3 Plug-in mellé volt +1 free ? Az biztos, hogy félévkor is 399 euro volt, csak arra nem emlékszem, hogy volt-e +1 free plug-in.
A visszaemlékezőknek köszönöm a választ előre is! :bow:

En 99%-ra mondom hogy nem volt, ugy emlekszem!

Link to comment
Share on other sites

36 perccel ezelőtt írta JánosHorváth:

Hoppá, a gitárosokat érdekelheti : A 9.4 új softver letöltésével Marshall® Plexi Classic (FREE for Apollo owners)

De jó, hogy a 2203-at vettem meg és nem ezt.

Jó, nem a Marshall Plexi Superlead 1959, hanem egy Marshall Plexi Classic, talán az elsőnél 3 mikrofon szimulációját lehet kavargatni, itt meg csak egy van, talán más extrákban is szegényebb, de az alap amp szimuláció állítólag azonos.

Link to comment
Share on other sites

  • most ez ugye a black friday akció. Ezután decemberben nem várható az évvégi karácsonyi discount-ozás? Mert akkor nem biztos, hogy most kell elsütni a pénzt. Bár gondolom, hogy nem ugyanazokat fogják akciózni decemberben, de én úgy gondolkodnék, hogy ha most veszek 1-2 plugint a Blackfriday akcióban, utána valszeg küldenek némi creditet, hogy vegyek 1 hónapon belül újabb plugint, és így azt a decemberi akcióban lehetne elsütni...
Link to comment
Share on other sites

1 órája írta tbrown:
  • most ez ugye a black friday akció. Ezután decemberben nem várható az évvégi karácsonyi discount-ozás? Mert akkor nem biztos, hogy most kell elsütni a pénzt. Bár gondolom, hogy nem ugyanazokat fogják akciózni decemberben, de én úgy gondolkodnék, hogy ha most veszek 1-2 plugint a Blackfriday akcióban, utána valszeg küldenek némi creditet, hogy vegyek 1 hónapon belül újabb plugint, és így azt a decemberi akcióban lehetne elsütni...

A tavalyi tapasztalat az, hogy jobb akciok voltak blackfriday alkalmaval, mint ev vegen. Kerdes, hogy iden is igy lesz-e.. 

Link to comment
Share on other sites

20 órája írta sultan smith:

Én megnéztem, számomra használhatatlan.

Szerintem játékstílus, zene stílus, hangszer, kompozíció, hangszerelés, elképzelés függő a dolog. Nem olyan, mint az igazi, az biztos, de ettől még valakinak, valamire használható lehet. Amire én használom - viszonylag nyers hangzású rock/alternatív demok feljátszása drága gitárokkal - arra nekem jó. Jobb, mint felcipelni a 4x12" ládát, megsüketülni és másnap birtokháborításra menni a szomszéd feljelentése nyomán. Ja és hát ajándék volt, amely lónak nem nézzük a fogát.

Link to comment
Share on other sites

32 perccel ezelőtt írta JánosHorváth:

Szerintem játékstílus, zene stílus, hangszer, kompozíció, hangszerelés, elképzelés függő a dolog. Nem olyan, mint az igazi, az biztos, de ettől még valakinak, valamire használható lehet. Amire én használom - viszonylag nyers hangzású rock/alternatív demok feljátszása drága gitárokkal - arra nekem jó. Jobb, mint felcipelni a 4x12" ládát, megsüketülni és másnap birtokháborításra menni a szomszéd feljelentése nyomán. Ja és hát ajándék volt, amely lónak nem nézzük a fogát.

Ez így van, ezért mondtam, hogy nekem használhatatlan (metál).

Link to comment
Share on other sites

1 órája írta Hobkins:

Udv, Mindenki! 

Kapott rajtam kivul mas is levelet az UA-tol, aki Custom-ot vasarolt? Nem tudom igazan ertelmezni, h. mire van hataridom. 

Basszus, én nem kaptam semmit, pedig én is Custom-ot vásároltam :DKüld el e-mailben, megnézem neked szívesen!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...