Jump to content
Ménemszól.hu

Korg Collection


Bendi

Recommended Posts

Köszi a tippet! Sajnos egyelőre folyamatosan elszáll az oldal a kosárnál.

Vagyis nemcsak a kosárnál, hanem az egész migrációs shop oldal errort dobál. És a KorguserNet-nél használt és elfogadott KORG ID-met nem fogadja el a migrációs oldalon.

Mondjuk én már 2007-ben ledobtam a láncot mikor hazasétáltam a KORG Legacy csomaggal az MS20 kontrollerrel és be akartam üzemelni és szembesített a regisztráció rögös procedúrájával. Mondom, mi az hogy megveszek a boltban valamit, pénzt adok érte és nem használhatom??? Akkor még nem volt netem.

Link to comment
Share on other sites

20 órája írta Koródi Csaba:

Köszi a tippet! Sajnos egyelőre folyamatosan elszáll az oldal a kosárnál.

Vagyis nemcsak a kosárnál, hanem az egész migrációs shop oldal errort dobál. És a KorguserNet-nél használt és elfogadott KORG ID-met nem fogadja el a migrációs oldalon.

Mondjuk én már 2007-ben ledobtam a láncot mikor hazasétáltam a KORG Legacy csomaggal az MS20 kontrollerrel és be akartam üzemelni és szembesített a regisztráció rögös procedúrájával. Mondom, mi az hogy megveszek a boltban valamit, pénzt adok érte és nem használhatom??? Akkor még nem volt netem.

A korguser.net-es ID-t nem is fogja elfogadni, létre kell hozni - ha még nincs - egy új ID-t ezen az oldalon:
https://id.korg.com/users/sign_up
majd be kell lépni, és utána a korguser.net-en kapott migrációs kupon kóddal tudod "újra ingyen megvenni" ezt a Korg Collection-t - az ARP Odyssey nélkül - utána a már "megvásárolt" Collection mellé az Upgrade kuponnal meg tudod venni az Odyssey-t 49USD-ért.

Plusz az MDE-X-hez is van egy migrációs kupon kód, azt is "meg kell ingyen venni". Így a Legacy Collection átkerül az új ID-ra, plusz kedvezményt kapsz az Odysseyhez. Nekem lehet, hogy szerencsém volt tegnap, mert simán végig tudtam csinálni az egész folyamatot.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...