Jump to content
Ménemszól.hu

Új Moog DFAM szinti és dobgép


A/D

Recommended Posts

14 órája írta A/D:

szerintem pedig azzal esünk át a ló túlsó oldalára, hogy mindenbe harcos feministákat meg genderkurzust látunk bele.

 

 

No ennek is van meglepő módon ad hominem vonatkozása, én nem értek hozzá, hisz' csak egy fogyasztó vagyok. Vagy mi. 

Szerintem azért legalább egy fogyasztónyit értek hozzá. :D

De a lényeg, hogy ezt a hangzást a Tetra tudja, csak több zajjal, viszont polifón.  

Itt annyi a kuriózum hogy Moog, meg félmodulár.

Igazából továbbra is a villamoskisvasút kedvelők vannak előnyben. 

Ha a Moog csinált volna egy sztenderd poli dobgépet, hogy tessék ilyen a dob Moog módra, lehet hogy jobban járt volna. Tele lenne a hirdetés eladó MFB/Vermona/Elektron/DSI dobgépekkel, mert akinek ilyenje van sietve kíváncsi lenne egy Moog és polifón dobcuccra.

De ha Moog, akkor monofón, abból a modular izé mellett meg csak kényszeresen ilyen terméket tudnak csinálni. 

Azzal meg pláne nem tudok mit kezdeni hogy az analóg mánia átesett a ló túlsó oldalára és kidobjuk a digit tech kizárólagos előnyös tulajdonságait. 

Közben meg a lesajnált de klasszik felépítésű digit workstationök meg egyre drágábbak. Használtan is.

Link to comment
Share on other sites

Egy FB-os szakember oldaláról mentettem le, töltöttem fel, és osztom meg (a rip csak 480p, az ezzel járó minőségveszteséggel, de asszem itt ez nem oszt nem szoroz). Ha már analóg szinti, akkor szeretem hallani is hogy analóg. A hangszínek és a sávok folyamatos változása 2018-tól esszenciális.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...