Jump to content
Ménemszól.hu

A MÉGújabb Minibrute +2S+ az Arturiától


A/D

Recommended Posts

8 perccel ezelőtt írta A/D:

Nemcsak óriási lépés hangzásban és képességekben, modularitásban, de ezúttal workflowban is.  Az új Minibrute 2S a billentyűzet helyett egy nagyszerű step sequencert kapott. A probléma most már az lesz, hogy dönteni kell, melyik változat a jobb.

Hehe, ezt csak remélni mertem. Így, hogy ez is lesz, talán nem is kérdés, hogy melyiket választom. Aztán majd még hezitálok. :) Billentyűnek ott van az AKAI, jó sequencer meg sosem elég. :DPersze, ki tudja. Lehet, hogy már most kezdődik a dilemma... a rosseb egye meg :D

Link to comment
Share on other sites

22 perccel ezelőtt írta Blank:

Hehe, ezt csak remélni mertem. Így, hogy ez is lesz, már nem is kérdés, hogy melyiket választom. :) Billentyűnek ott van az AKAI, jó sequencer meg sosem elég. :D

...és azért a Beatstepek elég jól szerepeltek népszerűségben és minőségben is.

a kezdeti tapasztalatom az, hogy az emberek nem értik mi ez. úgy értelmezik, mintha ez a MB2 modul változata lenne pedig....

elég masszív difi, hogy itt a hangszín változása ritmusra történhet szekvenszer alapokon (ráadásul milyen jól!), illetve hogy komplett dal láncolható össze.

 

Screen Shot 2018-01-16 at 13.41.42.png

Link to comment
Share on other sites

Én viszont megtehetem, mert nem köt semmi korlátozás:

A képen egy hetvenes évek végén gyártott Rickenbacker 4003-as basszus-erőmű látható a szemmel láthatóan használt tokjában, ami tokot egyébként az egyik rendeltetésének (asztal) megfelelően használnak. Biztos vagyok a dolgomban, mert az enyém ugyanígy néz ki....

Link to comment
Share on other sites

43 perccel ezelőtt írta A/D:

Meg valaki úgy néz ki szivárogtat. Én sajnos nem kommentálhatom :(

Már a MatrixBrute is olyan szerkezet volt amit látszólag nem igazán arra terveztek hogy mindenfele magaddal cipeld, de erről mindenképpen néznék egy videót, hogy ezt mégis hogy működik? Elsőre azt mondtam volna valami photoshoppos agymenés.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...