Jump to content
Ménemszól.hu

A TRILÓGIA TELJES: Arturiáék bejelentik a RACKBRUTE-ot


A/D

Recommended Posts

1 órája írta draco draconis:

Azonban amíg a moduláron eljutsz egy hangig, egy digit Virussal, Korg/Yamaha/Roland WS-el karöltve már fel is töltötted a kész zenédet valahová.

Néha bizonyos dogmáktól meg kell szabadulni. Itt pl. ez egy teljesen rossz feltételezés, semmiképp nem tény.

Arról most nem is beszélve, hogy egy presetekből kijátszott statikus valamit ma ki hallgat meg, kvázi érdemes-e nem hogy feltölteni, hanem akár csak felvenni. Valószínűleg nem.

Itt az számít, hogy az a képdarab, amit egy patch-csel csinálsz, mennyire inspiráló, eredeti. Nagyon gyorsan nagyon klassz dolgokat lehet vele csinálni, és körbe lehet zenélni egyéb hangszerekkel. Senki nem állította, hogy egy komplett számot ezzel kell megcsinálni, és mindenkit lebeszélnék arról, hogy ilyet egyetlen szintivel tegyen.

Link to comment
Share on other sites

  • Válaszok száma 242
  • Created
  • Last Reply

Bendi és Draco által belinkelt videók tökéletesen reprezentálják azt, amiről beszéltem. Egyszerűen nem tudjátok elképzelni, Wakemanen vagy Vangelisen túl is van élet.

Ezt hívják generation gapnek.

Srácok, megöregedtetek :)

Link to comment
Share on other sites

Mink man’ csak ilyen oldszkul csavok vagyunk....:)

egyebkent, igen Doepfer a rendszerem, de azert boven atszereltem mar az eredetirol....:)

nekem egyebkent kompakt, es ismerem is,  neha hasznalom, csak nem annyira motival.

ennyi. Lehet, hogy beleuntam tizegynehany ev alatt...:)

Link to comment
Share on other sites

Egyebkent, ha mar generation gap:

mar a fiam is aktiv (kezd lenni), jobban tolja a logicot mint en, nyilvan neki sokkal keszsegebb-szinten megy ez az egesz logika, mint a magamfajtanak, aki mar nagykoru volt majdnem, amikor az elso PC egyaltalan hozzaferhetove valt.

de: vagy valamelyik gitaromat nyustoli, vagy valamelyik (Logic) virtual hangszerhez nyul. Neha Supernovazik. A tobbi vasam teljesen hidegen hagyja. A modular rackra max a pengetojet teszi. Pedig belole lesz a juzer elobb-utobb.

igaz, -talan atyai hatasra- alapvetoen szamokban probal gondolkozni...:)))

Link to comment
Share on other sites

Ne már. Meghallgattam a 1999-es vackomat Korg Triton Classicból és abban organikusabb izéket találtam mint a modulár demok 90 százaléka. 

"Megöregedtünk", meg jól megmagyarázom hamis retorikával az anti zeneiséget?

Tudom hogy nem én vagyok az igazság forrása de az TÉNY, hogy a modular vs classic szinti demok esetében 10:1 az arány a zene vs zaj kérdéskörben. Minimum. Annak mi köze a korhoz?

Megöregedtünk?

A régi 60-as 80-as évekbeli klisé retorika nem működik ezen. Ez erre nem jó. 

Csak hogy érstd: a modular próbálkozások egy gyerek szintjét ütik meg mint amikor leül egy normális szinti elé. 

De nem azért, mert nem akarna ettől többet hanem azért mert ezzel a 60-as évekbeli vacak technológiával NEM KÉPES MÁSRA. 

Megöregedtünk? (aki ismer mind az ellenkezőjét mondja rólam) Könnyen lehet. De nem az van inkább hogy páran a nagy retro mániában mesterségesen a múltba repültetek? Értelem és haszon nélkül? Nem ti lettetek inkább öregebbek mint amit a születési időd mutat? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Azt viszont privatim nem tagadom, hogy az elmult cca 15 ev szintetizator-fejlesztese nemigen mozgatott meg. Mikozben voltak (nalam) rovid eletu ujabb cuccok is, de egyik se uberelte pl a K2000-et.

U.i. en mostanaban a szoftokban lattam inkabb erdekes dolgokat. Abszolut vas hivokent es juzerkent.

Link to comment
Share on other sites

3 órája írta A/D:

Én el is döntöttem, hogy ide innentől kezdve kizárólag szuperkonzervatív szakmai kérdésekben nyilvánulok meg, mert olyan érzésem van, mintha le akarnék mások torkán tolni olyasmit, ami kizárólag engem érdekel. Pedig nem ez a helyzet, csak kényszeresem próbálom feloldani a félreértéseket, aminek sajnos ez az optikája.

Egyáltalán nem arról van szó, hogy itt mi nem értjük, hogy a modular miért jó, hanem én speciel azt nem értem, hogy egy komolyabb osc modul miért kerül egy középárfekvésű analóg polysynth árába ? Fillérezős, "magyaros" kérdés, tudom, de a józan ész nem indokolja. Érted, a mérleg egyik nyelvén egy analóg poliszinti, a másikon egyetlen osci modul. Sokszorosan túl vannak árazva, ez tökéletesen egyértelmű, gazdag fiúk drága hobbija. Abszolút nyitott lennék a modulározásra, olyannyira, hogy már évek óta csak kompakt félmodulárisaim vannak, fix nagyon ritkán, de azokban érzem, hogy a teszem azt 200ezer forintomért egy komplett felszereltségű hangszert kaptam, ami még egy kevés modulár élményt is ad, de nem kell kötegelnem a kábeleket és nem kell pluszmunkát vállalnom a függőségem kielégítése érdekében, mert én még olyan modulárossal nem találkoztam, aki beérte volna egy kisebb rendszerrel, hanem egy folyamatos kielégületlenségben szenvednek, mert bár ott a rendszer, de azért még az az egy modul milyen jó lenne - ördögi kör, sosincs vége... ezért bele sem kezdek. Majd ha ötödére esik a modulok ára, talán. 

Link to comment
Share on other sites

Vangelis helyett nem tudtam pölö parasztvakító Jarre-t mutatni, mert nála nulla az innováció. Vagy Cretut sem. Ez az öreg görög hippi különleges, mert rozsda öregen is olyan saját dolgokat FEJLESZTET (mert ezt így nem lehet kapni boltban) ami innovatív. Technológiailag is. Ja és olyan komplex zenei hogy ihajj. Hol van ehhez egy bármilyen villanyvasút?

Link to comment
Share on other sites

hahhhaaa. tetszik a fenti szappanopera :-D ritkán nézek ide be akkor is megy a dráma, meg az én jól megmondom. Nyugi van gyerekek, zenélni jó, akármivel. legyen már ez a szempont ! nna meg minden szubjektív, mert mindenkinek más a véleménye, ez ilyen.

 

Én sztem erősen valószínűsíthetőleg beszerzek egy minibrute 2s-t. a lenti okok miatt :

-sztem igenis jól jöhet az a 40es patchbay,mert ha akarom akkor kisérletezgetek patchelgetéssel, ha meg nem akkor szimpla hangmodul ként is jó

- (viszonylag) jóárasitott,

-helytakarékos,

-ha meg esetleg "bepottyan" egy másik semimodular az évek során akkor "összemazzagozom" öket,

-nyilván nem egy vastól kell elvárni mindent, sztem részét képezheti egy nem moduláris és moduláris  rendszernek is egyaránt, extra színt adva a dolgokhoz.

- nyilván ezen kivül vannak még más semi modular cuccok hasonló árban, de nem 40es patch bay-el.

- továbbá azért is kell egy mert zajt kelteni/zenélni, és új/más dolgokat kipróbálni jó hobbi.

-igen tudom egyesek számára hátrányként is felfogható hogy amit patcheltél nem tudod betölteni, meg időigényesebb. de még igy is több a lehetőség mint a hagyományos szintik modmátrix menüjében.

Nagyjából asszem ennyi. SZTEM.

 

Ja meg ha már modulár zenék is említve lettek.

Eat Static 14. albuma tavaly év vége fele jött ki, és KIZÁRÓLAG MODULÁRIS RENDSZEREN kreálták.

Sztem nem unalmas. itt a link

https://eatstatic.bandcamp.com/album/last-ship-to-paradise

 

peace & love

 

Link to comment
Share on other sites

És képzeld van aki szemeteskuka tetején dobolt - világ híres volt - de voltak akik meg eldobott olajos hordókon polifónikus zenét nyomtak. Akár orkesztrális szinten. Jarre is modulár cuccokat használt. De láttam kutyát kerékpározni is.

Nem az a kérdés. 

Pedig eléggé számszerűsíthető is, le is írtam. 

Link to comment
Share on other sites

Szerintem alapvetően kétféle "megközelítés" van: 
- valaki szeret "mérnökösködni", a dolgok mélyére ásni, "how is it working"-et játszani
- más valaki meg - mondhatni, szinte mindegy, milyen - "készen kapott" hangszínekből probál zenét "csinálni"

Teljesen más megközelítés. Bevallom, nekem sokkal-sokkal inspirálóbb pl. - csak hogy az utóbbi időknél maradjak - a Roland Cloud JV-1080. Nagyjából 10 perc alatt megtaláltam azt a 4 hangszínt, amivel "komplett produktum" készült 30 perc alatt. Ennyi idő alatt sikerülhet összekötni a VCO-t, a VCA-t, a VCF-et meg az LFO-t, és finoman addig tekergetni, míg EGY érdekes hang "ki nem jön". Engem ez nem vonz. Ettől függetlenül el tudom fogadni, hogy van, akinek ez az önmegvalósítás nonpluszultrája. (Minden szarkazmus nélkül írom ezt!)

 

Link to comment
Share on other sites

Még egy. Én még nem hallottam semmi új hangot sem vagy igazán meglepőt modulárból pedig elvileg erről kéne szólnia. 

Szoft szintiből már annál többször. Fura ez, én se erre számítottam. 

Különbözőek vagyunk, de én akkor se nevezném mérnöki munkának a kábel dugdosást. A backstage akkor tele van mérnökökkel mert ők nem nagyon hibázhatnak...

A modulár is végső fokon fix huzalozású. Fix lehetősége van. Amit pénzért bővíttethetsz. Amiért akár klasszik szintit vehetsz másikat. Teljesen mást. 

Egy digit VA szinti összetett modulációs mátrixát se használja ki 90%-ban senki se.

Link to comment
Share on other sites

9 órája írta draco draconis:

én akkor se nevezném mérnöki munkának a kábel dugdosást.

Egészen pontosan azt írtam, hogy "mérnökösködni", vagyis valamiféle "bütykölésre", "kísérletezésre" gondoltam, olyasmire, hogy nem "használja", hanem "alakítja" a dolgokat.

 

9 órája írta draco draconis:

Egy digit VA szinti összetett modulációs mátrixát se használja ki 90%-ban senki se.

Kíváncsi lennék, hogy az NI Reaktort hányan használják arra, hogy a modulokból építkeznek, és hányan arra, hogy a készen kapott "kompozíciókat" (szintiket) a készen kapott sound-készlettel "alkalmazzák".

Link to comment
Share on other sites

32 perccel ezelőtt írta Bendi:

Kíváncsi lennék, hogy az NI Reaktort hányan használják arra, hogy a modulokból építkeznek, és hányan arra, hogy a készen kapott "kompozíciókat" (szintiket) a készen kapott sound-készlettel "alkalmazzák".

No, ez is egy picit visszás dolog, mert vasaknál hajlamos vagyok a factory patch-ekkel játszani és/vagy azokat módosítani, de rettenet ritkán készítek saját hangszíneket. Ugyanakkor az NI Reaktor (és ha ez mond valakinek valamit, a Win98 alatti Reaktor elődjétől fogva, ami akkor még Generator névre hallgatott) mindig saját kompozíciókat készítettem és el nem tudtam volna képzelni, hogy bármilyen gyári presettel vergődjek. Pedig az első Generator és Reaktor szoftverek még nem hangszerek voltak, hanem félig inkább valamiféle furcsa perverzitással megáldott audio-lego. Akkor még DOS alatt tracker-ekkel zenéltünk, de az "analóg" szinti hangzásokat generátorban gyártottuk éjt nappallá téve. Persze, el lehetett menteni, és ez nagyon könnyűvé tette, mert másnap lehetett folytatni, vagy visszatérni egy-egy korábbi ötletre úgy, hogy a folyamatban lévő nem veszett el. Egy vas modularon a büdös életben neki nem állnék ugyanennek.

Link to comment
Share on other sites

Ja én is Generatoroztam ;) Pont ebből felindulva vettem meg kerek 100e pénzért akkoriban a Roland System modulart billentyűvel...De amikor Reaktor lett már csak nézegettem, meg akkor jött a Reason és jobbnak tűnt ( akkor még csak vakartam a fejem a mixer gyengeségén). De már akkor is egy Tritonnal nagyjából majdnem mindent meg tudtam oldani. Mar akkor is csak néztem hogy az akkor megjelenő grooveboxok végülis miért jók, ha ugyis venni kell ezt azt mellé. Marketing hülyeségnek tudtam be. De azóta a helyzet elmebetegebb lett.

Szóval a modular nem a zenélés jövője hanem a múltja. És az éppen aktuális analóg mánia miatt nem kell átesni a ló túl oldalára. Az analóg is addig kell csak amíg nincs jó azaz pontos modellező. Valszeg a két tech folyamatos közelítése a jövő. Á lá Matrixbrute. 

A legtöbb patchet Analog Four/keysen csináltam mert a fellelhetők botrányosan rosszak, mondjuk ki elbaszottak. Egy kettő kivétel. De a BS II is elég jó patchgyárnak.

Ezeken a gépeken gyorsan lehet patcheket gyártani, de az még akkor is csak iparos külön foglalkozás. Nem nevezem zenélésnek. De később ezeket a patcheket fel lehet használni.  Sőt 90 %-ban ezeket használom. 

Ps. Aki azt írja hogy neki már unalmas a klasszik szinti patch gyártása, akkor annak bármi más is unalmas. Elég durván bonyolultak tudnak lenni. 

Link to comment
Share on other sites

15 perccel ezelőtt írta draco draconis:

Ps. Aki azt írja hogy neki már unalmas a klasszik szinti patch gyártása, akkor annak bármi más is unalmas. Elég durván bonyolultak tudnak lenni.

Plusz benne van a retro faktor - számomra biztosan. Eszem ágában sincs újszerű hangokat keresni, mikor végre, 15-20 év után elérhetőek lettek számomra a tinikorom hangjai. Csilliárd kütyüt kipróbáltam, jártam nem egyszer modular talikra, őrültebbnél-őrültebb arcokkal, mind-mind zseniális csóka, de nekem nem az új hang kell, hanem az a bizonyos régi. Persze, itt-ott mindig megfűszerezem valami izgalmas újjal, de arra nekem bőven elég a szoftver, nem vágyok kábeleket dugdosni sokszázezer pénzekért.

És akkor még ott van az örök dilemmám is, hogy ha meghallok egy nagyon ütős nótát, kikutatom a forrását és az esetek zömében (tulképp mindig) kiderül, hogy szoftver az egész. Persze, ettől még elmerészkedek a vasak irányába, csak igyekszem ésszerű keretek között és a modular nekem sajna bőven túl van az óperencián.

Link to comment
Share on other sites

A ló túlsó oldalára esés a hülye marketingesek miatt állandó 30 éve a zeneiparban. 

Először jött a digi korszak, hogy a paraméterek miatt jobbak mint a néhány polis szubjektívak, jött a ws korszak, groove doboz korszak, VA korszak, aztán jött a szoftveres korszak hájp, jópár vas gyártó talonba került, most eljött az analóg korszak plusz itt van már púpnak a modulár hülyeség. 

Mindegyiket korrekció követte, azaz hogy baromság volt túltolni.

Link to comment
Share on other sites

15 órája írta Kappa:

- nyilván ezen kivül vannak még más semi modular cuccok hasonló árban, de nem 40es patch bay-el.

Nem pont 40essel és nem fillérre uennyiért  (van amelyiken több lyuk van kevesebb pénzért), de mother-32, plankton ants, mfb kraftzwerg, pittsburgh sv-1 blackbox - csak hogy náhányat említsünk - a különbség inkább abban rejlik, hogy a moogot kivéve ezek körül nem verik annyian és annyira a tamtamot, kisebb illetve nem létezik a hype körülöttük, nem gyártanak bugyuta menőzős demóvideókat hozzájuk, ahol hülyegyereknek öltöztetett tinik orgazmikus flesselést imitálnak a brút faktor poti eltekerése közben.

Link to comment
Share on other sites

16 órája írta draco draconis:

(Neked Ádám mikor volt saját tulajdonú modularod először? Nekem mint irtam 2001 körül).

1997. de már előtte is volt hozzáférésem Synton Fenix és System 100m-hez. na és akkor mi van? viszont nekem most is van.

a leírtakból számomra következik hogy szart se tudsz a modulárokról, bocs :) Szerinted tudnánk gyártók moduljairól, megoldásairól érdemben beszélni? Ismered ezeket? Én arra tippelek, hogy nem ismered a lehetőségeket csak a koncepciót nagy vonalakban - ez szerinted milyen vita?

Nem sikerült alap szinten se megértened hogy ami neked volt rendszered abból fix szinti lett, és nem azért volt modulár mert modulárnak építették. Ma nem ez a trend, itt sem erről beszélünk

Azért nem boncolgatom már a kérdést, mert egészen nevetséges, hogy a témában félművelt emberek , akiknek nulla, azaz nulla moduluk  és friss ismeretük van győzködnek arról, amiről tapasztalatból tudom, hogy nem úgy van.

14 órája írta draco draconis:

A modulár is végső fokon fix huzalozású. Fix lehetősége van. Amit pénzért bővíttethetsz

Hát persze :) Szép kísérlet, ha mást is magad mellé tudnál állítani ezzel a véleménnyel,  akkor tudnám, hogy a fórum közönséges szektává alakult.

1 órával ezelőtt írta draco draconis:

Ps. Aki azt írja hogy neki már unalmas a klasszik szinti patch gyártása, akkor annak bármi más is unalmas. Elég durván bonyolultak tudnak lenni. 

Nem. Ez azt jelenti, hogy neked bonyolult és hogy te megelégszel azzal, amit kapsz a dobozban. 

16 órája írta _cutoff:

Egyáltalán nem arról van szó, hogy itt mi nem értjük, hogy a modular miért jó, hanem én speciel azt nem értem, hogy egy komolyabb osc modul miért kerül egy középárfekvésű analóg polysynth árába ? Fillérezős, "magyaros" kérdés, tudom, de a józan ész nem indokolja. Érted, a mérleg egyik nyelvén egy analóg poliszinti, a másikon egyetlen osci modul. Sokszorosan túl vannak árazva, ez tökéletesen egyértelmű, gazdag fiúk drága hobbija. Abszolút nyitott lennék a modulározásra, olyannyira, hogy már évek óta csak kompakt félmodulárisaim vannak, fix nagyon ritkán, de azokban érzem, hogy a teszem azt 200ezer forintomért egy komplett felszereltségű hangszert kaptam, ami még egy kevés modulár élményt is ad, de nem kell kötegelnem a kábeleket és nem kell pluszmunkát vállalnom a függőségem kielégítése érdekében, mert én még olyan modulárossal nem találkoztam, aki beérte volna egy kisebb rendszerrel, hanem egy folyamatos kielégületlenségben szenvednek, mert bár ott a rendszer, de azért még az az egy modul milyen jó lenne - ördögi kör, sosincs vége... ezért bele sem kezdek. Majd ha ötödére esik a modulok ára, talán. 

A nem értésre hivatkozás megnyugtató cáfolatát olvashatod, ha elolvasod Draco írását. 2001-ben nem tartottunk még ott, hogy értsük ezt, ő meg beragadt. Én állítom, hogy az itteniek 90%-a nem érti, fogadd ezt el tőlem. Ezzel nincs semmi baj, az ember évek alatt szerzi meg ezt a tapasztalatot. Colin Benders pl. háromszor futott neki, mire beérezte. Én nemtudom hány évig birtkolotam egy Moog Modular rendszert mire végre rájöttem miért kell Eurorackre nyergelni és hogy mire ÉRDEMES használni azt. Akik itt kontra modulár szöveget nyomták azt mondták mire NEM lehet használni, és ebben igazuk is van. Azt nem tudják csak mire érdemes.

A te kérdésed viszont értelemes. Majdnem átsiklottam rajta, mert iszonyatosan megúntam hogy megy az offolás itt a Vangelissel meg a tudjamisénmivel.

Nem tudom mennyire releváns az ár kérdése. Nem azért veszel meg egy szintit, mert modulár vagy mert fix. Hanem megtetszik a hangja, vagy a funkciója. Végülis fix szintit is így veszel nem? Csak például mit csinálsz, ha a Korg Prologue-ban sok pénzért csak 1 LFO van, és te szeretnél mégegyet? Mert a Minibrute 2 esetében veszel mondjuk egy négyest 40k-ért. 49 féle LFO-ból válaszhatsz csak nálunk: https://hitspace.hu/szintetizator-es-digitalis-zongora/modularis-szintetizator/funkció(k)/lfo

Ezzel gyakorlatilag teljesen új szintid lett, minthogy 6 LFO-t már szekvenszerként is használhatsz, illetve a hangok sokkal organikusabbak lehetnek.

Persze nem azt akarom mondani, hogy a modulár olcsó, mert nem. Ezeket kis gyártók csinálják, sokszor kézzel. De nem is feltétlen drága. Vinnui maga építgeti a moduljait. Szabó Máté vagy Tigrics, vagy Titusz (Belga) is. De van ismerősöm is, aki komplett rendszer épített a tanári fizujából. Persze vannak drága, menő gyártók pokolian sok pénzért (Cwejman pl)

Szerintem a kérdésed előremutatóbb, ha úgy teszed fel a kérdést, hogy van egy modul ami tetszik, és hogy annak van-e olcsóbb alternatívája. VCO már van 26900 forinttól, az miért drága? Vagy valami fancy kell? Te , én teljesen meglepődtem pl. a Doepfer A111-3 Micro Prec VCO-n, 48900-ért. Durvábban szól mint szinte bármi amit fix szintiben hallasz. Persze vannak csilivili cuccok is, de azok meg mihez képest drágák? pl. egy Intellijel Shapeshifter vagy Make NOise Mysteron nem létezik fix szintiben. Vagy mondjam Dave Rossum új samplerét modularban? Biztos drága lesz, de a kollegám próbálta a betát, és azt mondta, hogy ő még ilyet nem hallott. Ahhoz mi fog felérni?

"mert én még olyan modulárossal nem találkoztam, aki beérte volna egy kisebb rendszerrel, hanem egy folyamatos kielégületlenségben szenvednek, mert bár ott a rendszer, de azért még az az egy modul milyen jó lenne - ördögi kör, sosincs vége..."

és szerinted ez miért van? nem lehet hogy azért, mert dübörög az innováció és jobbnál jobb új modulok jönnek ki?

Szóval ott tartunk, hogy az itteni közönség jó része még nem látja, hogy mekkora lehetőség mondjuk egy Minibrute 2 képességeit azonnal kibővíteni vagy megváltoztatni úgy 500 modul bármelyikével, amivel gyakorlatilag egy tök új szintetizátora lesz anélkül, hogy venne egy újabb másikat! És az csak a mi kínálatunk. Na, ha valamiről, erről lenne érdemes beszélni.

Ezt reméltem, és óriásit csalódtam. Én továbbra sem akarok olyan emberekkel vitázni, akik a démonaikkal küzdenek és csesznek elolvasni vagy értelmezni amit írok, szóval akit érdekel egy sokkal konstruktívabb, értőbb, tapasztaltabb közösség véleménye, azoknak a  Facebookon a Modular Magyarország csoportot javaslom, mert itt a felesleges megmondásoktól sajnos szappanoperává alakult a téma, ahogy azt már valaki találóan megfogalmazta.

Link to comment
Share on other sites

1 órája írta _cutoff:

mother-32, plankton ants, mfb kraftzwerg, pittsburgh sv-1 blackbox

árban valóban ott vannak, feature-ökben viszont a kanyarba se. ez azonnal ki is derül, ha az ember épp döntést szeretne hozni.

szóval nem csak a tamtam, vagy a hype a különbség amit írtál.

Link to comment
Share on other sites

Tehát most az öreg után a "nem érted" a retorika. Simán vissza tudom tolni rád. Te nem érted ha az össze-visszaságból, a trendek kavarásából azt megélve is nem fogtál fel semmit. 

Simán aljas módon rádtolhatnám hogy csak kereskedő vagy és a profitorientáltság beszél belőled. Ha már személyes sík merült fel sokadjára (öreg és tsai). De nem teszem, mert simán elhiszem hogy te ebben HISZEL. Irracionális elemekkel tarkítva bőven. 

Nincs vele baj, csak annyi hogy változtatod a hitedet, még az előbb magad is írtad. 

Nekem nem változott a modulár hitem: ez a múlt nem a jövő. Ez a villamosvasút nem a zenélés jövője. 

Ráadásul nem egy hermetikus-titkos tudásról vagy tevékenységről van szó. Az eredmenyei meghallgathatók a youtubeon vagy soundcloudon.

Semmi újat nem nyújt csak a kábel dugdosás és villogó karácsonyfa élményét.

9 oszcillátor?

Milyen érdekes, de nem az volt 1 éve hogy az egy osc a legbrutálisabb hang? :D

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...