Jump to content
Ménemszól.hu

Behringer Neutron semimodular analóg szinti


draco draconis

Recommended Posts

  • Válaszok száma 70
  • Created
  • Last Reply

Ja és olvasom a kommenteket még az előző demóknál, néhány hm... "kommentelőnek" (mocsári troll inkább jobban kijönne rájuk is) ezekkel van baja: "ez behringer", "csúnya a színe, mérnincs feketében?" Facepalm... Nekem tetszik ez a vintage ferrari piros, de a többi modulármatyi libafos mustárgáz színe sem zavarna (a kábelek meg a villanyszerelési munka minden zenélés előtt análin-kább)

Hát komolyan mondom, azért ilyen rohadék sok gyártó, mert van hozzá egy csomó vásárló, aki vigyorogva kiszolgálja ezt, sőt csak azt szereti, ha bünteti őket a gyártó egy termék megvásárlásának álmodozásával, mert legfeljebb csak annyit bírnak megvenni, olyan drága és mellé még limitált is.

Link to comment
Share on other sites

Draco te jobban tolod Uli szekerét mint A/D az Arturiáét. :) 

Kezd gyanús lenni a dolog - csak nem kaptál tőle egy free deepmindot annak fejében, hogy itt hypeolod a cuccaikat ? 

Ha nem, akkor javaslom másolgasd ki, amiket eddig írtál ide és kopizd be neki egy mailbe, hogy micsoda önkénteskedést nyomatsz .... szerintem honorálni fogja. 

Link to comment
Share on other sites

4 perccel ezelőtt írta _cutoff:

Draco te jobban tolod Uli szekerét mint A/D az Arturiáét. :) 

Kezd gyanús lenni a dolog - csak nem kaptál tőle egy free deepmindot annak fejében, hogy itt hypeolod a cuccaikat ? 

Ha nem, akkor javaslom másolgasd ki, amiket eddig írtál ide és kopizd be neki egy mailbe, hogy micsoda önkénteskedést nyomatsz .... szerintem honorálni fogja. 

Hát jó volna ha kapnék egyet. Majd írok már neki. :D Nekem annyi hasznom van mint mindenkinek, még a mocsári trolloknak is: olcsón kapok/kapunk analóg cuccokat. Azért, mert EZ A JÖVŐ. Nem pedig a méregdrága kézzel festett villanyszerelési hangszereké.



 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

A D és a Neutron árát a Behringer módosította egész európában 299 euróra. (eddig a Neutron 350 körül mozgott, ahol lehetett kapni). Gondolom az itthoni áraik is ennek megfelelően alakulnak majd. 95 ezer körül ? (Ha nem, akkor el lehet kezdeni csesztetni a hazai boltokat nemzetközi árgaranciáért, az okosabbja már most is hajlik az ilyesmire)

http://www.synthanatomy.com/2018/09/behringer-has-dropped-the-price-of-the-model-d-neutron-synthesizer-to-299e-in-europe.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...