Jump to content
Ménemszól.hu

Behringer VC340


draco draconis

Recommended Posts

  • Válaszok száma 347
  • Created
  • Last Reply

Nem, nem aze... de amint elfelejtjuuk az abakuszt, akkor semmi mas felett nincs kontroll.

Ha a legegyszerubb nem megy, semmi nem fog.

Te tudsz abakusszal szamolni?

4 perccel ezelőtt írta draco draconis:

Persze, ez igaz. De az is igaz hogy kvantumszámítógépet meg az abakusz inspirálta. Meg jó esetben a tíz ujjam. ;)

Mondjuk velem az a helyzet hogy nem merem azt állítani, hogy az abakuszé a jövő... :D

szerk.: csak mert a odessey-vel sem ment a jo sound kitekerese... :) (FFFFFFLLLAAAAMMEE!!!) "D

Link to comment
Share on other sites

1 perce írta draco draconis:

Nem hiszem hogy tudok már, de a tíz ujjammal még igen... ;)

Ah, hamarabb valaszoltal, mint ahogy szerkesztettem... picsaba... :)

"szerk.: csak mert a odessey-vel sem ment a jo sound kitekerese... :) (FFFFFFLLLAAAAMMEE!!!) "D "

Link to comment
Share on other sites

1 perce írta DutchFlowers:

Ah, hamarabb valaszoltal, mint ahogy szerkesztettem... picsaba... :)

"szerk.: csak mert a odessey-vel sem ment a jo sound kitekerese... :) (FFFFFFLLLAAAAMMEE!!!) "D "

Na akkor nesze: neked megy a SID chippel zenélés? De úgy faszányosan?  :D
(én csak karcolgattam, de egy Elektron jobb nekem mint a SID)

Link to comment
Share on other sites

Épp most írta draco draconis:

Na akkor nesze: neked megy a SID chippel zenélés? De úgy faszányosan?  :D
(én csak karcolgattam, de egy Elektron jobb nekem mint a SID)

Az electron a sid-del lett valaki. Es a sid az nagyon jo kis csip... :) Es a csdb-n ramkereshetsz QBhead (/chaos,/chromance,/onslaught) alatt, es sok mindent, amit talalsz magam is kinevetem, de sokukert vallalom magam meg ma is...

Szoval igen. En zeneltem SID-del is. :)

Link to comment
Share on other sites

1 perce írta DutchFlowers:

Az electron a sid-del lett valaki. Es a sid az nagyon jo kis csip... :) Es a csdb-n ramkereshetsz QBhead (/chaos,/chromance,/onslaught) alatt, es sok mindent, amit talalsz magam is kinevetem, de sokukert vallalom magam meg ma is...

Szoval igen. En zeneltem SID-del is. :)

Na akkor ebbe beletaláltam :o Leborulok, ó Majesztró!

Nekem nem ment a SID zenélés, mert közben jöttek jó kis szinyók. De mindig gondolkozom hogy egy 6 polis/timbrál SID szinti milyen jó lenne a gépparkomban.

Link to comment
Share on other sites

3 perccel ezelőtt írta draco draconis:

Na akkor ebbe beletaláltam :o Leborulok, ó Majesztró!

Nekem nem ment a SID zenélés, mert közben jöttek jó kis szinyók. De mindig gondolkozom hogy egy 6 polis/timbrál SID szinti milyen jó lenne a gépparkomban.

megorulnel erte

szerk.: nopersze a zeneles az olyan magam modjan... :)

Link to comment
Share on other sites

1 perce írta draco draconis:

Jé, voltál a 97-es Scenest partin? Én 1995-ben meg 94-ben próbálkoztam, de nem túl sok sikerrel.

voltam.

meg sok masikon is... :)

94-ben voltam eloszor partin (faces-szeged), de ha jol emlekszem akkor meg nem volt scenest.

Link to comment
Share on other sites

4 perccel ezelőtt írta DutchFlowers:

voltam.

meg sok masikon is... :)

94-ben voltam eloszor partin (faces-szeged), de ha jol emlekszem akkor meg nem volt scenest.

A XI.ker.-ben volt egy középiskolában scenest, 1994 ősze volt, emlékszem, mert egy emiatt le is mondtam az akkori programjaimat :D
Node nekem ez az etalon:

 

Link to comment
Share on other sites

10 perccel ezelőtt írta draco draconis:

...

ha maradhatunk SID-nel...

gyk.: ez egy 3 oszcillatoros igen korlatolt analog monoszinti, szar DCA-val (lehet VCA), 1 multimod filterrel, ami dedikalhato a kulon oszcillatorokra, time-programmed at 50Hz. az oszcik kozott sync es valami mas mod elerheto...

szerk.: Kulon koszonet a DMC v5.0-nak. :D

Link to comment
Share on other sites

13 perccel ezelőtt írta DutchFlowers:

ha maradhatunk SID-nel...

 

Maradhatunk, mert egy darabig nem lesz ontopik videó. Pár hónapot még várni kell, mert Firechild több videót nem fog csinálni szerintem.

Ez jó! 

Kritika: a szóló egy részét is írhattad volna szétmodulált klasszik pwmod lead-el! A snaredrum is további chiphatást kíván ;)

Ez mivel készült?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 10 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...