Jump to content
Ménemszól.hu

Behringer VC340


draco draconis

Recommended Posts

  • Válaszok száma 347
  • Created
  • Last Reply

Hát ilyen amikor a tuskó rácsodálkozik a saját színvonalára. ÉN kérek elnézést hogy majmoztalak: nem vagy te annyira komplex tervezés ahhoz. A sáros földből előkandikáló tönkök családjába tartozol morfológiailag kladisztikailag így ránézésre.

Baszod, magadra mikor szeretnél adminért sírni? Nagy volt a pofád, és beverték és most anyuért kiabálsz? :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Egyébként mindenki aki szintit épít, a mai napig kézzel  méri a transisztorait össze, (Izomnyakú csávót közben lehalkítottam, sok volt a műveletlen ostobaságaiból) ...

http://djjondent.blogspot.hu/2014/08/ttsh-arp-2600-clone-build-notes-ring.html

a TTSH arp 2600 clone, ebbe a cuccba is kézzel rakta bele mindenki aki építette... sajnos ezek akár hogy dagad az izom a nyakban, tények.

Link to comment
Share on other sites

12 perccel ezelőtt írta draco draconis:

Hát ilyen amikor a tuskó rácsodálkozik a saját színvonalára. ÉN kérek elnézést hogy majmoztalak: nem vagy te annyira komplex tervezés ahhoz. A sáros földből előkandikáló tönkök családjába tartozol morfológiailag kladisztikailag így ránézésre.

Baszod, magadra mikor szeretnél adminért sírni? Nagy volt a pofád, és beverték és most anyuért kiabálsz? :D:D:D

Érvek helyett mindig ütni szoktál? :D Személyeskedéssel csak magadat járatod le. :D Amúgy meg olvass vissza, te kezdted ezt a stílust, neked a sajátod...

Link to comment
Share on other sites

1 perce írta V/Oct:

Egyébként mindenki aki szintit épít, a mai napig kézzel  méri a transisztorait össze, (Izomnyakú csávót közben lehalkítottam, sok volt a műveletlen ostobaságaiból) ...

http://djjondent.blogspot.hu/2014/08/ttsh-arp-2600-clone-build-notes-ring.html

a TTSH arp 2600 clone, ebbe a cuccba is kézzel rakta bele mindenki aki építette... sajnos ezek akár hogy dagad az izom a nyakban, tények.

Tusi Jancsi, mit foglalkozol ezekkel? Legalább megvárhatnád a tavaszt, hátha kinő a trágyából a füled, oszt halhatnád hogy miről van szó. Látom hogy terhelt vagy agyilag , mert valami izomnyakúak baszogatnak közben, de látszik az hogy van aki ezt szereti :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

3 perccel ezelőtt írta V/Oct:

Érvek helyett mindig ütni szoktál? :D Személyeskedéssel csak magadat járatod le. :D Amúgy meg olvass vissza, te kezdted ezt a stílust, neked a sajátod...

Figyu már te erdei szobadísznövény: olvasni sem tanultál meg? Egy ilyen komplexitású chatbotnak mint neked, implicite kellene mennie azért a minimális szövegklónozásos értésnek, hogy megfelelően működni tudjon, nem? :D

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2018. 02. 21. at 15:34 írta V/Oct:

Tetszik hogy a behringer ennyit költ R&D-re, új dolgokat talál ki, innovál, nem csak lopkodja a régiek kult cuccait (nem). Szánalmas nyeréskedés ez az egész olcsójánosoknak belőve... mi lesz majd amikor nem lesz kitől lopni? na, essetek nekem...

Szánalmas olcsójános sztájl.

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2018. 02. 21. at 18:12 írta V/Oct:

Bendi, ha én kiadom most a Hemmingway könyveket a saját nevemen, mert ugye már lejárt a copyright, akkor az csak technikailag nem lopás... Ez morális kérdés, és ebben geci szarul állt mindig a Mehringer, nézd meg a wikipédiát, lopnak, aztán jogdijat fizetnek, és még igy is megéri nekik. Tehetik ezt azért mert a vásárlóik ilyen rövid gondolkodású emberek, mint te. bocs, de ez van. Tom Oberheim vagy épp Bob Moog az életét tette rá, hogy folyamatosan fejlessze a soundját, ezért csináltak kult cuccokt. Ezt tök szomorú, hogy nem evidens és le kell írni. 20 év múlva szerinted kinek kell a deepfaszom klónja? :)Ráadásul ti komolyan elhiszitek, hogy egy súlycsoport egy eredeti mini meg egy smt telefonalkatrészekből összekalapált behringer klón? Amig nem hallod az eredetit, addig a pillanatig. A Probléma gyökere, hogy hatalmas az ipar, és minden évben el kell adni a konzumer elektronikájukat, már rég nem hangszereket gyártanak amikbe éveket tesz bele a zenész hogy kiismerje, hanem háztartási elektronikát. "szinte ugyanazt" , jól mondod. Én szedtem már szét 1970es minit, 1 kondit cseréltem ki benne végül, valamiért megadta magát. Majd nézd meg ezeket a "majdnem ugyanaz" hangszereket 45 évesen, lol. :) Én nem bánom ha minden évben 3 szintit vesztek, én kb 5 évente veszek egyet, ezért lehetnek itt drágább darabok is, és ritkán adom el őket. Mert nekem a vele töltött idő az érték, hogy ismerem, nem az olcsó ára. Az időm drágább a drága hangszernél is, és a tiéd is.  De az, hogy azt hiszitek ezek egyenértékűek, az jó nagy hülyeség és naivitás... szerencsére a Korg meg a Sequential nem ezt az utat járja, jók is a cuccok...  Te figyelj már, a 80as években a japók ugyanezt tolták, azt hiszed fejlesztettek? Lófaszt, loptak amit bírtak, nézd már meg a kapcsolási rajzokat, mindenhol a moog, oberheim és a dave smiths és főleg az arp kapcsijai vannak meghekkelve, hogy ne kelljen fizetni nekik, illetve egyáltalán lehessen gyártani...Tönkre is ment a moog, a sequential, mindenki, pont azért amit írsz. De a hangszerek kiviteleit, a japó műanyag vackokat ne hasonlítsuk már a 80 évek oberheimjeihez, NAGYON nem egy kategória. Utolsó bekezdésed olvasd vissza, ott van benne a válasz. Amerikaiak fejlesztettek, japók lelopkodták azt. Most Uli lopkopd szét mindenkit, körbeért a fasz, szuper. Én inkább veszek a Tom Oberheimtől voice-t, mert az az ő szellemi terméke, jogilag vagy sem. Ez morális kérdés. Tomtól még jöhet izgi fejlesztés, ahogy Dave Smithstől is. A Mehringer meg lemásolhatja a csóró srácoknak olcsón, legyen oberheimje minden djnek, de futottak még kategória marad mindig, már ami a szellemi tulajdont illeti...

"Geci szar" rövid gondolkodású sztájl

Link to comment
Share on other sites

7 órája írta V/Oct:

hát youtube demókból tényleg kiderül egy hangszer igazi karaktere, minősége. sok sikert az igénytelenséghez, akar titeket meggyőzni a halál... :)  ennyit láttok, drága, olcsó. amit a tranzisztorokról, mondtam, lehet rajta röhögni. csak a butaságotokról árulkodik, meg hogy lövésetek nincs róla. alkatrész és alkatrész közt óriási különbségek vannak,  kocsmai szint bazmeg amit toltok...  im outta here.

" buta kocsmai bazmeg" sztájl

Link to comment
Share on other sites

6 órája írta V/Oct:

Pedig itt csak a saját ostobaságodon röhöghetsz... én meg röhögök rajtad, hogy ennyi év alatt nem szedtél fel semmit... Nemigazán értesz hozzá, mi? Sajnos ez nagyon alap. https://www.musicstore.de/en_GB/GBP/Studio-Electronics-VCF-4075-ARP-Filter-Modul/art-SYN0004861-000  The Studio Electronics Modular 4075 Filter is a voltage controlled, discrete analogue, 24/dB/oct cascaded transconductance low-pass filter. The 4075 filter is a discrete, voltage controlled, 24/db/oct cascaded transconductance low-pass filter, employing six pairs of hand-matched transistors.  Persze gondolom a Studio electronics is, az Arp, a Moog, Tom Oberheim, meg egyáltalán mindenki aki tudja mi a VBE hülye pénzéhes sznob, ahelyett, hogy rátosznák Uli gyártósorára a vackaikat. Süti hülye vagy! :)  A könyborító alapján, olvasatlanul értekeztek a könyv tartalmáról... 

És az ostoba, süti hülye sztájl.

Akarsz még róla beszélni tuskó jancsi? Vagy hívjunk hozzád ekét is hogy a szarba amit úgy indításból idegyártottál betemessenek? hm? Megtaláltad már anyut? Megbüfiztetett? :D

Link to comment
Share on other sites

Vazz, ezek tényleg mind egy gyárban készülnek, olyan rovarszerűen ugyanazt írogatják. Némi variábilis dolgok meg változók mint NEVE, meg Moog meg "Mallory". 

Technikailag hülye vagy mint egy erdészeti tuskó de tényleg. Tudom hogy szomorú leszel ettől, meg felszívod a vizet a kukorica alól, ahogy Hofi mondaná, de mit lehet tenni egy ilyen kezeletlen tuskóval? Kivinni a gátra oszt jól beleverni, hogy erősíccse' a gátat. Másra úgy se jó. Ahogy Hofi bácsi ugye megmondta... :D

Link to comment
Share on other sites

Épp most írta V/Oct:

Amúgy összekevered a randán beszélést a személyeskedésel. Persze ha megszólitva érzed magad azzal, hogy olcsójános, akkor nincs mit tenni. Nem neked szántam eredetileg, de csodaszép amit összehoztál belőle.


Most a gyökérke a magas lószór szarás után itt siránkozik amiatt hogy leszarozták? Jajj hát hogy sajnáljalak már agyon téged meg azt a pár bit repetitív infót amit loopolsz itt nekünk?

TE szegény: megsimogatta már a .... az izéd, az az izomnyakú aki ott baszogat hátulról téged? Ánuszrózsád jól van? Akkor azért vagy olyan, mint akinek egy zabszem van a seggében, mi? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

6 perccel ezelőtt írta draco draconis:

Technikailag hülye vagy mint egy erdészeti tuskó de tényleg.

És még igy is fényévekkel arrébb vagyok mint te, aki lófaszt sem ért semmihez, csak személyeskedni tud... Meg hogy át tudd gondolni, itt az egyik szintim amit építettem, nem kitből, a nyákokat is én terveztem, az előlapokat is, tervezek manufaktúráknak is, eurót. Érteni valamihez persze tök ciki, de büdös agressziv paraszttnak, aki nem viseli el más véleményét, sokkal cikibb ennél is... Nézd, ennyire nem értek hozzá. :)

 

P1140546.JPG

Link to comment
Share on other sites

10 perccel ezelőtt írta V/Oct:

És még igy is fényévekkel arrébb vagyok mint te, aki lófaszt sem ért semmihez, csak személyeskedni tud... Meg hogy át tudd gondolni, itt az egyik szintim amit építettem, nem kitből, a nyákokat is én terveztem, az előlapokat is, tervezek manufaktúráknak is, eurót. Érteni valamihez persze tök ciki, de büdös agressziv paraszttnak, aki nem viseli el más véleményét, sokkal cikibb ennél is... Nézd, ennyire nem értek hozzá. :)

 

P1140546.JPG

Mondom hogy ezek egy helyen készülnek. Vazz, ez a trágyazabáló gyökér lopásról beszél meg egyéb marhaságokról és csinál egy olyan elavult szarrakást, amit a 70-es években volt innováció és minden második villamosmérnök hobbi szinten meg tudja csinálni ha ez a perverziója (pölö a sógorom is ). ÉS ezt megcsinálja csiliárd pénzből csiliárd idő alatt.

Hol lehet gratulálni neked ezért? Hm?

Erre a - saját szavai szerint is - lopott techre veri magát, de füle kurvára nincs hozzá meg esze hogy felfogja hogy ez már ugyanaz mintha én abakuszt kezdenék csinálni és villogni az i7meg Ryzen cpu-k között százmillióért.

Congrat! :D

(ez volt a bizonyítás, hogy te nem akárki vagy, és hogy csak nem azért voltál ideges mert Uli megeteti veled a senkinek nem kellő hulladékod?)
 

Link to comment
Share on other sites

5 perccel ezelőtt írta V/Oct:

Ráadásul többet nem is kérek a személyeskedéseidből, épp elég volt. Nem olvaslak többet, behalkulsz, a viszont nem látásra...

Pedig azt  hittem ott van anyu hogy kisírd magad a vállán... erre elszalad. Mondjuk eléggé skizoid, már többedjére feltűnő: hogyan halkítasz le Tusikám? Van ott neked tőlem egy hangszóró a fejedben? A virtuális lófasz is megjelent előtted amit már cumizol egypár órája?

Eléggé ijesztő lehet ... :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

6 perccel ezelőtt írta V/Oct:

Velem Uli ritkán etet meg bármit, nem én rohangálok kettőnk közül nyitott szájjal a faszerdőben... na pá, nincs a butaságaidra időm kismajom, menj vissza a sógorodba.

Már meg is etted, azért jöttél ide trágyázni gyökérkém. És jön a windows kék halál lefagyás, illetve az ebből fakadó copy-paste mocsári troll effekt. MInd a chatbot, mind a tuskó, és mind a gyökér illik ehhez a mocsári színvonalodhoz Jancsika. :D

(na most akkor elmentél, lehalkult a lófasz a fejedben vagy most  mi van? MIndegyik ilyen gyökér ezererszer megígéri hogy elmegy, de perverziója van a szopáshoz... ezek szerint :D)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...